מחיקת חדשות שליליות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

מחיקת חדשות שליליות מגוגל – מחיקת חדשות שליליות מהאינטרנט

כמות המידע השיקרי, הכתבות המגמתיות והפרסומים המזיקים הנמצאים ברשת האינטרנט בכלל ובגוגל בפרט יוצרים פגיעה משמעותית בתדמית של עסקים ושל אנשים ומחרבת את שמם ואת המוניטין שבנו לאורך שנים.  באמצעות אתר מוניטין נט ניתן לפנות למומחה גוגל למחיקה ולשכור שירותים מהירים, איכותיים ומצוינים שיצילו את השם שלך, ישקמו את העסק ויעזרו לחזור לשפיות! לקבלת השירות צור קשר מיידי!

לקבלת השירות יש למלא פרטים בטופס הקשר שבאתר ותוך זמן קצר ביותר לקבל ייעוץ חינמי ללא שום התחייבות תוך שמירה על דיקסרטיות מלאה.

רונן הלל -מומחה ניהול מוניטין בעל ניסיון עשיר בתחום וידע רב. במהלך השנים האחרונות רבים מאד זכו לנצח את גוגל, להסיר תחקירים מגוגל, למחוק כתבות שליליות, להדחיק איזכורים שליליים, להזיז כתבות לעמודים פנימיים בגוגל, למחוק אינפורמציה שלילית, להסיר תגובות, להוריד לשון הרע ולטפל בכל בעיות הקשורות למיתוג, תדמית ומוניטין ברשת.

רוצים גם אתם להבטיח לעצמכם את השירות המהיר והטוב ביותר? צרו קשר מיידי ותצליחו!

השירות שלנו כולל מחיקה של כל סוג מידע מהאינטרנט, הדחקה והעלמה של תכנים לא מחמיאים, תכנים פוגעניים ומידע לא רלוונטי.

אם נגרם לכם נזק ונמאס לכם לראות את המידע המזיק חשוף לעיני כל – הדרך הבטוחה והיעילה ביותר היא לשכור את השירותים של רונן הלל מומחה ניהול מוניטין בגוגל שיכול לעזור לכם.

השירות שלנו מתמחה במחיקת חדשות שליליות מאתרים, מחיקת חדשות שליליות ממנוע חיפוש  ודחיקת חדשות שליליות מהאינטרנט

אנו מטפלים בבקשות מחיקה, הדחקה וניהול מוניטין ל-מחיקת כתבה ynet, מחיקת כתבה גלובס, מחיקת פסקי דין מאתרים משפטיים, מחיקת טוקבקים רעים, מחיקת תגובות עם מידע אישי רגיש, מחיקה של קללות וביטויים גזעניים, הסרת תמונות חושפניות, הסרת מידע אישי רגיש, מחיקת כתבה  globes, מחיקת כתבה הארץ, מחיקת כתבה גלובס, מחיקת כתבה וואי נט, מחיקת כתבה אנרג'י , מחיקת כתבה פוסטה, מחיקה מרשתות חברתיות, מחיקת כתבה  themarker, מחיקת כתבה דה מרקר, מחיקת כתבה וואלה, מחיקת כתבה  walla, מחיקת כתבה מבלוג, מחיקת כתבה מגוגל ישראל, מחיקת כתבה חדשותית מאתרים, מחיקה מנענע10, מחיקה ממאקו, מחיקה news1, מחיקה של כתבה mako, מחיקת כתבות nana10, מחיקת כתבות מהארץ ומחו"ל, מחיקת תגובות מפורומים,  מחיקת תגובה forum, מחיקת כתבה מעריב, מחיקת כתבה nrg, מחיקת כתבה maariv, מחיקת כתבה posta ועוד.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109