מחיקת כתבות שליליות מגוגל, העלמת כתבות שליליות בגוגל

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

העלמת כתבות שליליות בגוגל

מדריך למחיקת כתבות שליליות מגוגל

כמעט כל אחד נכנס בכל יום לגוגל כדי לאתר  את תוצאות החיפוש של שמו, של העסק שלו או של חברים, מכרים, מותגים או אנשים שעמם הוא בקשר. מנוע החיפוש גוגל שולט על כל המידע ברשת וכל מילה ותו באינטרנט נסרק על ידי גוגל ובטח ובטח שמות של אנשים, מותגים וחברות. בכתבה זו נתייחס למבוקשם של אנשים רבים הסובלים מתדמית שלילית בגוגל: העלמת כתבות שליליות בגוגל.

לתוצאות החיפוש בגוגל השפעה רבה ומשמעותית. אזכורים חיוביים מייצרים אהדה והזדהות לאדם או למותג ומחזקים את המוניטין שלו. אבל מה קורה כאשר אתם מגלים אזכורים שליליים סביב השם שלכם, העסק שלכם או מקום העבודה שלכם?

הסר פסקי דין מהרשת. רונן הלל ניהול מוניטין

מה קורה אם אתם נמצאים במערכת עם בת זוג? מה קורה אם אתם לפני ראיון עבודה או מכרז לקבלת תפקיד  חשוב? מה קורה אם אתם רוצים לקבל הלוואה מהבנק, לקחת משכנתא או לרשום את הילד שלכם לבית ספר מכובד?

הרושם הראשוני שמקבלים עליכם בתוצאות החיפוש בגוגל הוא זה שחשוף לעיני כולם והוא זה שיקבע אם תתקדמו בשלב המיון לתפקיד הבא שלכם בעבודה, אם תמשיכו במערכת היחסים עם בת הזוג ואם יהיה לכם אי פעם סיכוי לזכות במשרה ציבורית או מכרז יוקרתי.

המדיניות של מנוע חיפוש גוגל היא לא למחוק אזכורים שליליים וגם לא להתערב בתוכן גולשים. גוגל מתערבים בכל הקשור לתוכן רק  עם צו בית משפט!

מחיקה מגוגל זה מוניטין נט -מחיקתתוצאות שליליות מגוגל
העלמת כתבות שליליות בגוגל

מה אפשר לעשות כדי לשמור על מוניטין באינטרנט?

אם אתם  חושבים שמה שכתוב ברשת זה לנצח נצחים טעות בידכם.  מי שבאמת רוצה יכול להצליח במחיקת כתבות שליליות או הדחקה של אזכורים שליליים. כדי לעשות זאת דרושה מומחיות ולצורך כך הוקמה חברת מוניטין נט כדי לעזור לאנשים להגן על שמם הטוב וכדי לסייע לכל מי שנפגע מכתבות שליליות באינטרנט להרשות לעצמו לפתוח בחיים חדשים עם תדמית נקייה.

במידה ואתם חושבים שנגרם לכם עוול או שאתם מתמודדים עם כתבות מגמתיות וכתמים דיגיטליים טורדניים וקשים, אנחנו כאן יכולים לעזור לכם. מוזמנים ליצור קשר ולהבטיח לעצמכם התחלה  חדשה.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

איך מנקים כתבות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין – הרשימה השחורה

אם פישלתם אתם בטח מכירים את האמרה שאין הזדמנות שנייה לתיקון הרושם הראשוני. אם השארתם רושם גרוע ברור לכם שתשלמו על כך מחיר ושתצטרכו להשקיע

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

איך למחוק עמוד גוגל לעסק שלי

איך למחוק עמוד/מיקום/ערך בגוגל לעסק שלי/גוגל מפות – Google My Business איך למחוק את כל הביקורות הרעות בגוגל לעסק שלי? איך להתמודד עם ביקורות שליליות בגוגל

לא תאמינו מה אפשר למחוק מגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל מועמדים לעבודה חדשה אבל חוששים שלא תתקבלו בגלל התוצאות השליליות בגוגל? המקרה שלכם הוא לא חריג. מאות ואלפי אנשים מתמודדים מידי חודש

הדחקת איזוכרים שליליים

מחיקת מידע הכולל נתונים רגישים

מחיקת מידע הכולל נתונים רגישים אם עד היום חשבת שאי אפשר למחוק מידע מהאינטרנט – קבל תיקון! מוניטין נט, בהובלת רונן הלל, מציעה שירות ייחודי

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.