איך מנקים כתבות שליליות בגוגל

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

ניהול מוניטין ברשת זה הרבה יותר מסתם פעילות להדחקה של אזכורים שליליים. מדובר כאן על עבודה שמתנהלת ברשת באופן מקצועי ביותר ולשם כך דרושים כישורים מתאימים ויכולות מוכחות.

זה לא משנה אם אתה אייל גולן, מרגול או כל סלב אחר שפרסו עליו כתבות שליליות. היום כל אחד יכול לנהל את התדמית שלו ברשת ולשלוט על תוצאות החיפוש בגוגל.

ניהול מוניטין כמו שעושה חברת מוניטין נט היא שירות מיוחד שמותאם לכל אחד שסובל מבעיה תדמיתית ברשת, בין אם אתה בעל מקצוע, חברה גדולה, סלבטאי, איש ציבור, איש צבא, פוליטיקאי או רשות מסוימת.

העבודה שלנו היא לנקות את הכתבות השליליות, להדחיק את האיזכורים השליליים ולייצר עבורך תדמית חדשה ונקיה. קוראים לזה מיתוג אישי ומשמעות הדבר מנקים את השם שלך ויוצרים עבורך עמוד ראשון בתוצאות החיפוש בגוגל עם הקשרים חיוביים.

אנו בחברת מוניטין נט מתמחים בניהול מוניטין בגוגל אבל השירות שלנו לא מיועד לכל אחד. אנחנו מקפידים לעבוד עם לקוחות ראויים לאחר שאנחנו בוחנים את הבעיה שלהם לעומק וכמובן באופן דיסקרטי.

זה לא סוד שאם תחפשו במנוע החיפוש גוגל שמות של מופרסמים כאלה ואחרים תקבלו הרבה מאד תוצאות אוהדות אבל גם תוצאות שליליות. אם אתם לא בדיוק מפורסמים והדביקו לשמכם כתבות שליליות הבעיה שלכם קשה והתדמית שלכם הושחרה. מה שאנו מציעים ללקוחות שלנו – פעילות ייחודית מוגדרת, מתוכננת ומבוקרת לניהול המוניטין שלהם בגוגל.

לעבודה של ניהול תדמית ברשת מספר שמות וכינויים כמו ניהול מוניטין באינטרנט, מיתוג אישי, הדחקת איזכורים שליליים, Reputation Management ובקיצור ORM.

השירות מותגם לכל מי שסובל מבעיה ברשת – החל ממותגים, חברות, מפורסמים, אישי ציבור, בעלי מקצועות חופשיים, מנהלים, בכירים ועוד – למה זה קורה כי היום לפני ואחרי כל פגישה עם חברה או איש כזה או אחר מגוללים את השם שלו בגוגל ומחפשים עליו כתבות. לתוצאות החיפוש בגוגל השפעה אדירה לחיים האישיים, לעסקים, לקריירה ולכל דבר.

העבודה שלנו במוניטין נט מטפלת בבעיות מסוגים שונים – מהדברים הקלים יחסית ועד לכתמים הדיגיטליים הקשים ביותר. אנחנו אוהבים אתגרים ויודעים איך להתייחס לכל בעיה באופן האישי והמקצועי ביותר. אנו גם מטפלים בהשלמות גוגל, אוטוקומפליט – כלומר ההשלמה של תוצאות החיפוש כמקלידים שם כזה או אחר בחיפוש.

חשוב לנו להדגיש שלאף חברה אין את השליטה הישירה על האלגוריתם של גוגל, אבל אנחנו חיים גוגל, לומדים גוגל, נושמים גוגל ומנסים להבין את ההגיון של גוגל. הבנה עמוקה זו וטכניקות נוספות שפיתחנו לאורך השנים  – מעניקים לנו יתרון תחרותי בולט בכל הקשור לטיפול בלקוחות עם בעיות קשות במיוחד.  ולכל פונה ומתעניין אנו מדגישים כי אנו פועלים בדיסקרטיות מלאה. כי השם של הלקוח שלנו חשוב מאד.

לסיכום – אנחנו יודעים לשנות את התמונה. לתת פתרון אמיתי ולהעניק ללקוח שלנו את התוצאה המבוקשת.  תוצאות ולא תירוצים.

ואם שואלים על סיכויי ההצלחה –  חשוב לציין שעבודה איתנו דורשת סבלנות אך היא משתלמת. כמו במשחק כדורסל ובכל ענף ספורט – גם אנחנו רוצים לנצח ועד כה עדיין לא אכזבנו לקוחות שהלכו איתנו בדרך והפקידו את השם שלהם ואת האמון שלהם בידנו.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109