איך מנקים כתבות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין בגוגל

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

ניהול מוניטין לפי עיסוק

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

ניהול מוניטין ברשת זה הרבה יותר מסתם פעילות להדחקה של אזכורים שליליים. מדובר כאן על עבודה שמתנהלת ברשת באופן מקצועי ביותר ולשם כך דרושים כישורים מתאימים ויכולות מוכחות.

זה לא משנה אם אתה אייל גולן, מרגול או כל סלב אחר שפרסו עליו כתבות שליליות. היום כל אחד יכול לנהל את התדמית שלו ברשת ולשלוט על תוצאות החיפוש בגוגל.

ניהול מוניטין כמו שעושה חברת מוניטין נט היא שירות מיוחד שמותאם לכל אחד שסובל מבעיה תדמיתית ברשת, בין אם אתה בעל מקצוע, חברה גדולה, סלבטאי, איש ציבור, איש צבא, פוליטיקאי או רשות מסוימת.

העבודה שלנו היא לנקות את הכתבות השליליות, להדחיק את האיזכורים השליליים ולייצר עבורך תדמית חדשה ונקיה. קוראים לזה מיתוג אישי ומשמעות הדבר מנקים את השם שלך ויוצרים עבורך עמוד ראשון בתוצאות החיפוש בגוגל עם הקשרים חיוביים.

אנו בחברת מוניטין נט מתמחים בניהול מוניטין בגוגל אבל השירות שלנו לא מיועד לכל אחד. אנחנו מקפידים לעבוד עם לקוחות ראויים לאחר שאנחנו בוחנים את הבעיה שלהם לעומק וכמובן באופן דיסקרטי.

זה לא סוד שאם תחפשו במנוע החיפוש גוגל שמות של מופרסמים כאלה ואחרים תקבלו הרבה מאד תוצאות אוהדות אבל גם תוצאות שליליות. אם אתם לא בדיוק מפורסמים והדביקו לשמכם כתבות שליליות הבעיה שלכם קשה והתדמית שלכם הושחרה. מה שאנו מציעים ללקוחות שלנו – פעילות ייחודית מוגדרת, מתוכננת ומבוקרת לניהול המוניטין שלהם בגוגל.

לעבודה של ניהול תדמית ברשת מספר שמות וכינויים כמו ניהול מוניטין באינטרנט, מיתוג אישי, הדחקת איזכורים שליליים, Reputation Management ובקיצור ORM.

השירות מותגם לכל מי שסובל מבעיה ברשת – החל ממותגים, חברות, מפורסמים, אישי ציבור, בעלי מקצועות חופשיים, מנהלים, בכירים ועוד – למה זה קורה כי היום לפני ואחרי כל פגישה עם חברה או איש כזה או אחר מגוללים את השם שלו בגוגל ומחפשים עליו כתבות. לתוצאות החיפוש בגוגל השפעה אדירה לחיים האישיים, לעסקים, לקריירה ולכל דבר.

העבודה שלנו במוניטין נט מטפלת בבעיות מסוגים שונים – מהדברים הקלים יחסית ועד לכתמים הדיגיטליים הקשים ביותר. אנחנו אוהבים אתגרים ויודעים איך להתייחס לכל בעיה באופן האישי והמקצועי ביותר. אנו גם מטפלים בהשלמות גוגל, אוטוקומפליט – כלומר ההשלמה של תוצאות החיפוש כמקלידים שם כזה או אחר בחיפוש.

חשוב לנו להדגיש שלאף חברה אין את השליטה הישירה על האלגוריתם של גוגל, אבל אנחנו חיים גוגל, לומדים גוגל, נושמים גוגל ומנסים להבין את ההגיון של גוגל. הבנה עמוקה זו וטכניקות נוספות שפיתחנו לאורך השנים  – מעניקים לנו יתרון תחרותי בולט בכל הקשור לטיפול בלקוחות עם בעיות קשות במיוחד.  ולכל פונה ומתעניין אנו מדגישים כי אנו פועלים בדיסקרטיות מלאה. כי השם של הלקוח שלנו חשוב מאד.

לסיכום – אנחנו יודעים לשנות את התמונה. לתת פתרון אמיתי ולהעניק ללקוח שלנו את התוצאה המבוקשת.  תוצאות ולא תירוצים.

ואם שואלים על סיכויי ההצלחה –  חשוב לציין שעבודה איתנו דורשת סבלנות אך היא משתלמת. כמו במשחק כדורסל ובכל ענף ספורט – גם אנחנו רוצים לנצח ועד כה עדיין לא אכזבנו לקוחות שהלכו איתנו בדרך והפקידו את השם שלהם ואת האמון שלהם בידנו.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

ניהול מוניטין באינטרנט

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

Facebook
Twitter
LinkedIn

עוד על ניהול מוניטין באינטרנט

מערכת ניהול מוניטין ב-Google

מערכת ניהול מוניטין ב-Google הכירו את מערכת ניהול מוניטין ב-Google לאיתור פתרונות מוניטין באינטרנט. שירות בינלאומי, בכל שפה ומקום. הפתרון לרישומים שליליים באינטרנט. אם המטרה

איל פונים לגוגל העולמית

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל בעלי מקצוע, מנהלי חברות ועסקים מה הם רוצים? הם רוצים תוצאות והצלחה ובין היתר ניתן להשיג זאת באמצעות קידום אתרים אורגני

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

איך לנצח את תולעת המשפט

איך מנצחים את תולעת המשפט ומעלימים תוצאות שליליות מהחיפוש אתר תולעת המשפט הוא אתר שמפרסם פסקי דין, החלטות שיפוטיות, דיונים משפטיים ועוד. האתר מפרסם פסקי

בקשות למחיקת כתבה - הסרת מידע מגוגל - ניהול מוניטין - מוניטין נט רונן הלל

ניהול מוניטין בשילוב ChatGPT

ניהול מוניטין משולב עם ChatGPT ניהול מוניטין משולב עם chatgpt הוא כלי רב עוצמה לעסקים וגם לכל אדם מכל מקום בעולם. זהו כלי אפקטיבי שיכול

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

כיצד החיפוש של גוגל עובד?

ניקוי מידע מקוון בואו ללמוד כיצד החיפוש של גוגל עובד? כיצד החיפוש של גוגל עובד? בואו ללמוד על ניקוי מידע מקוון. מנוע החיפוש של גוגל הוא

תורמים לקהילה

ניהול מוניטין למסעדות

ניהול מוניטין למסעדות פוסט זה עוסק בשירות של ניהול מוניטין למסעדות ולעוסקים בתחום המזון והאירוח. לא פשוט לנהל מסעדה בישראל, במיוחד אם התדמית שלך נפגעה

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי, מחיקת כתבות ופסקי דין

הגיע הזמן לנקות את תוצאות החיפוש השליליות מהאינטרנט!

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109 או לשלוח וואטסאפ 

לשיחת ייעוץ חינם עם רונן הלל מומחה לניהול מוניטין באינטרנט. השאירו פרטים או שילחו וואטסאפ.