איך לפתוח דף נקי בגוגל ולשלוט על תוצאות החיפוש

ניהול מוניטין בגוגל

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

ניהול מוניטין לפי עיסוק

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

רוצים למחוק מידע מגוגל ולא מצליחים? אנחנו לסיר את כל המידע השלילי מהאינטרנט תוך חודש

מאד לא נעים לקרוא באינטרנט כתבות שליליות על הילדים שלכם, ביטויים פוגעניים המיוחסים לבני הזוג או פרטים מביכים, תמונות חושפניות או סרטונים של בני המשפחה שנחשפו ברשת ושלא תרצו שאף אחד ייחשף אליהם בגוגל.

לצערנו בכל יום יותר מידי מידע אישי,פרטי או פוגעני נחשף באינטרנט ומופיע בתוצאות החיפוש בגוגל. אנו החברה היחידה שיכולה לתת פתרון מושלם לפתיחת דף נקי בגוגל, שליטה על תוצאות החיפוש ומחיקה מגוגל!!!

ביטוח תוצאות בגוגל – זה אנחנו!

אנו לא סומכים על אף אחד! לא על תחושות בטן,לא על הבטחות ולא על אחרים.  google your name  עושה את העבודה באופן אישי ומתחייבת לתוצאות. אצלנו אין מקום לדיבורים – רק למעשים ותוצאות.

אנו החברה היחידה המעניקה אחריות למחיקת תוצאות בגוגל והדחקת אזכורים שליליים!

לא מרוצים מתוצאות החיפוש של שמכם בגוגל – אל תפספסו את ההצעה הזו!!!

אם אתם לא אוהבים את תוצאות החיפוש של שמכם בגוגל? אם החיפושים בגוגל חופשים מידע שלא תרצו שייחשף לכולם או מידע שהוא אישי מידי ומיותר לדעתכם – אנו מציעים לכם לקבל הצעה מיידית לטיפול.

אנו מציעים מבצע מיוחד לחודשים נובמבר ודצמבר במסגרתו – תקבלו הטבה משמעותית מאד בכל פנייה אלינו והזמנת עבודה להדחקה מגוגל, מחיקה מגוגל, ולכל עניין של ניהול מוניטין עסקי או פרטי ברשת.

הנכם מוזמנים להתקשר עכשיו ולקבל את ההטבה (מאד כדאית ומשתלמת) או למלא פרטים ולא לשכוח לבקש מאיתנו את ההטבה המיוחדת בשיחה – מיד אחרי שנחזור אליכם!

שירות מחיקת מידע מגוגל  ברמה של 5 כוכבים

  • התחייבות לטיפול המעמיק ביותר
  • התחייבות למחיקת מידע שלילי
  • התחייבות לטיפול בבעיות הקשות והמורכבות ביותר בגוגל
  • שירות ללקוחות ניהול מוניטין בכל רחבי הגלובוס ובכל שפה
  • ביטוח תוצאות ואחריות מלאה

למה כדאי לפנות אלינו עכשיו לניהול מוניטין באינטרנט?

כי אחוזי ההצלחה שלנו הם מהגבוהים ביותר בעולם!

השירות שלנו טוטאלי

השקעה מירבית בכל לקוח

כי כבר הצלחנו לפתור את הבעיות המורכבות והקשות ביותר בניהול מוניטין לעסקים ומוניטין לאנשים פרטיים

כי אין יותר טוב!

בונוס – מאבק בקמפיינים שליליים בגוגל

כיום נהוג לדבר על ניהול משברים ברשת ועל התמודדות מול טוקבקים, קמפיינים שליליים וגורמים אינטרסנטיים המועניינים לפגוע במותג שלכם, בשם שלכם ובקריירה שלכם.

אנו מכירים מקרוב הרבה מאד מקרים של חברות ועסקים שנפגעו כתוצאה מקמפיינים שליליים בגוגל.

אנו מציעים לכם בונוס מיוחד של בנייה של קמפיין חיובי בגוגל ומאבק כנגד כל קמפיין שלילי ברשת עד למחיקתו!

שירות זה הוא קריטי לעסקים ולבעלי מקצועות חופשיים ומהווה תשובה מוחצת בכל פעם שמוטל איום ממשי על המשכיות העסק שלכם, הצלחתו ושמו הטוב.

לשירות זה – שווי עצום והוא מציל קריירה, עבודות, פרנסה, זוגיות ובמילים פשוטות – שירות מציל עסקים ואף יותר! אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר עכשיו ולקבל בונוס מיוחד בשווי עצום – שרק אתם תדעו להעריך ולהוקיר עם קבלת התוצאות.

תגובות נלהבות של לקוחות – ניהול מוניטין בגוגל

אנו לא חושפים את שמות הלקוחות שלנו, את הפרטים שלהם וגם לא את השיחות הטלפוניות, השאלות והבקשות. אנו שומרים על דיסקרטיות מלאה אבל אם מאד חשוב לכם ללמוד עלינו ולקרוא על הצלחות וסיפורי הצלחה ביהול מוניטין – הקשנו לכך פרק שלם באתר – רק כדי שתרגישו הרבה יותר בטוח ונוח לפנות אלינו בכל בקשה.

ניהול מוניטין משלב א' ועד ת'

לקוח יקר/לקוחה יקרה חשוב לנו להדגיש בפניכם כי זמן ההשקעה שלנו בכל פנייה הוא מעבר לכל פרופורציה וזאת על מנת לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר.  על מנת להגיע לתוצאה זו אנו משקיעים בכל לקוח שעות רבות של עבודה, עשרות שעות, מאות ואף אלפי שעות. אנו מבצעים עבודה אינטנסיבית מסביב לשעון וכאן המקום לספר לכם על זה כי אנו לא קוסמים אבל התוצאות שאנו מספקים בניהול מוניטין בהחלט יכולים להיחשב כמו קסם אמיתי המחולל שינוי ויוצר תמונה חדשה.

ניהול מוניטין בשלושה שלבים

  1. מלאו פרטים בטופס הקשר
  2. במידה ולא קיבלתם מענה תוך שעה שעתיים – התקשרו אלינו לנייד
  3. הזמינו עבודה וקבלו תוצאות עם ביטוח והתחייבות לטוב ביותר שתוכלו להשיג ולשאוף בכל הקשור לשם שלכם ולניהול המוניטין שלכם בגוגל.

הצעה קטנה לפני שמתחילים

קבלו עצה טובה בחינם.  סובלים מתדמית שלילית, טוקבקים פוגעניים, לכלוכים ברשת. אך תיכנסו ללחץ! אל תמהרו להגיב לתגובות ואל תיקחו ללב. תספרו עד 100 והמתינו. צרו קשר איתנו וכך תמנעו מטעויות.

שיטות תשלום לניהול מוניטין ומחיקה מגוגל

השירות שלנו לא זול וגם לא בחינם. יחד עם זאת אנו קשובים ללקוחות שלנו, מבינים את המצוקות ואת עומק הבעיה ומפעילים הרבה מאד שיקול דעת כדי לספק תוצאות איכותיות וגם כדי להרוויח עוד מצווה ועוד עזרה לזולת. שיטת התשלום שלנו כוללת מספר מסלולים גמישים, פריסת תשלומים ואפשרויות מימון.

כמה זה עולה?

מאחר ומדובר בשירות מאד אישי, מאד מדויק וכל פנייה היא עולם ומלואו ולכל לקוח בעיות שונות – אין לנו מחיר פיקס והכל מותאם באופן ממוקד לשיטות הטיפול והטכנולוגיה.

זקוקים לעזרה בניהול המוניטין שלכם ברשת? אל תפקידו את גורלכם לגוגל ולקוראים. הגיע הזמן לשלוט על תוצאות החיפוש בגוגל כי אין דבר יקר יותר מהשם שלכם! צרו קשר עכשיו!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

ניהול מוניטין באינטרנט

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

Facebook
Twitter
LinkedIn

עוד על ניהול מוניטין באינטרנט

מערכת ניהול מוניטין ב-Google

מערכת ניהול מוניטין ב-Google הכירו את מערכת ניהול מוניטין ב-Google לאיתור פתרונות מוניטין באינטרנט. שירות בינלאומי, בכל שפה ומקום. הפתרון לרישומים שליליים באינטרנט. אם המטרה

איל פונים לגוגל העולמית

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל בעלי מקצוע, מנהלי חברות ועסקים מה הם רוצים? הם רוצים תוצאות והצלחה ובין היתר ניתן להשיג זאת באמצעות קידום אתרים אורגני

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

איך לנצח את תולעת המשפט

איך מנצחים את תולעת המשפט ומעלימים תוצאות שליליות מהחיפוש אתר תולעת המשפט הוא אתר שמפרסם פסקי דין, החלטות שיפוטיות, דיונים משפטיים ועוד. האתר מפרסם פסקי

בקשות למחיקת כתבה - הסרת מידע מגוגל - ניהול מוניטין - מוניטין נט רונן הלל

ניהול מוניטין בשילוב ChatGPT

ניהול מוניטין משולב עם ChatGPT ניהול מוניטין משולב עם chatgpt הוא כלי רב עוצמה לעסקים וגם לכל אדם מכל מקום בעולם. זהו כלי אפקטיבי שיכול

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

כיצד החיפוש של גוגל עובד?

ניקוי מידע מקוון בואו ללמוד כיצד החיפוש של גוגל עובד? כיצד החיפוש של גוגל עובד? בואו ללמוד על ניקוי מידע מקוון. מנוע החיפוש של גוגל הוא

תורמים לקהילה

ניהול מוניטין למסעדות

ניהול מוניטין למסעדות פוסט זה עוסק בשירות של ניהול מוניטין למסעדות ולעוסקים בתחום המזון והאירוח. לא פשוט לנהל מסעדה בישראל, במיוחד אם התדמית שלך נפגעה

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי, מחיקת כתבות ופסקי דין

הגיע הזמן לנקות את תוצאות החיפוש השליליות מהאינטרנט!

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109 או לשלוח וואטסאפ 

לשיחת ייעוץ חינם עם רונן הלל מומחה לניהול מוניטין באינטרנט. השאירו פרטים או שילחו וואטסאפ.