איך לפתוח דף נקי בגוגל ולשלוט על תוצאות החיפוש

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

רוצים למחוק מידע מגוגל ולא מצליחים? אנחנו לסיר את כל המידע השלילי מהאינטרנט תוך חודש

מאד לא נעים לקרוא באינטרנט כתבות שליליות על הילדים שלכם, ביטויים פוגעניים המיוחסים לבני הזוג או פרטים מביכים, תמונות חושפניות או סרטונים של בני המשפחה שנחשפו ברשת ושלא תרצו שאף אחד ייחשף אליהם בגוגל.

לצערנו בכל יום יותר מידי מידע אישי,פרטי או פוגעני נחשף באינטרנט ומופיע בתוצאות החיפוש בגוגל. אנו החברה היחידה שיכולה לתת פתרון מושלם לפתיחת דף נקי בגוגל, שליטה על תוצאות החיפוש ומחיקה מגוגל!!!

ביטוח תוצאות בגוגל – זה אנחנו!

אנו לא סומכים על אף אחד! לא על תחושות בטן,לא על הבטחות ולא על אחרים.  google your name  עושה את העבודה באופן אישי ומתחייבת לתוצאות. אצלנו אין מקום לדיבורים – רק למעשים ותוצאות.

אנו החברה היחידה המעניקה אחריות למחיקת תוצאות בגוגל והדחקת אזכורים שליליים!

לא מרוצים מתוצאות החיפוש של שמכם בגוגל – אל תפספסו את ההצעה הזו!!!

אם אתם לא אוהבים את תוצאות החיפוש של שמכם בגוגל? אם החיפושים בגוגל חופשים מידע שלא תרצו שייחשף לכולם או מידע שהוא אישי מידי ומיותר לדעתכם – אנו מציעים לכם לקבל הצעה מיידית לטיפול.

אנו מציעים מבצע מיוחד לחודשים נובמבר ודצמבר במסגרתו – תקבלו הטבה משמעותית מאד בכל פנייה אלינו והזמנת עבודה להדחקה מגוגל, מחיקה מגוגל, ולכל עניין של ניהול מוניטין עסקי או פרטי ברשת.

הנכם מוזמנים להתקשר עכשיו ולקבל את ההטבה (מאד כדאית ומשתלמת) או למלא פרטים ולא לשכוח לבקש מאיתנו את ההטבה המיוחדת בשיחה – מיד אחרי שנחזור אליכם!

שירות מחיקת מידע מגוגל  ברמה של 5 כוכבים

  • התחייבות לטיפול המעמיק ביותר
  • התחייבות למחיקת מידע שלילי
  • התחייבות לטיפול בבעיות הקשות והמורכבות ביותר בגוגל
  • שירות ללקוחות ניהול מוניטין בכל רחבי הגלובוס ובכל שפה
  • ביטוח תוצאות ואחריות מלאה

למה כדאי לפנות אלינו עכשיו לניהול מוניטין באינטרנט?

כי אחוזי ההצלחה שלנו הם מהגבוהים ביותר בעולם!

השירות שלנו טוטאלי

השקעה מירבית בכל לקוח

כי כבר הצלחנו לפתור את הבעיות המורכבות והקשות ביותר בניהול מוניטין לעסקים ומוניטין לאנשים פרטיים

כי אין יותר טוב!

בונוס – מאבק בקמפיינים שליליים בגוגל

כיום נהוג לדבר על ניהול משברים ברשת ועל התמודדות מול טוקבקים, קמפיינים שליליים וגורמים אינטרסנטיים המועניינים לפגוע במותג שלכם, בשם שלכם ובקריירה שלכם.

אנו מכירים מקרוב הרבה מאד מקרים של חברות ועסקים שנפגעו כתוצאה מקמפיינים שליליים בגוגל.

אנו מציעים לכם בונוס מיוחד של בנייה של קמפיין חיובי בגוגל ומאבק כנגד כל קמפיין שלילי ברשת עד למחיקתו!

שירות זה הוא קריטי לעסקים ולבעלי מקצועות חופשיים ומהווה תשובה מוחצת בכל פעם שמוטל איום ממשי על המשכיות העסק שלכם, הצלחתו ושמו הטוב.

לשירות זה – שווי עצום והוא מציל קריירה, עבודות, פרנסה, זוגיות ובמילים פשוטות – שירות מציל עסקים ואף יותר! אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר עכשיו ולקבל בונוס מיוחד בשווי עצום – שרק אתם תדעו להעריך ולהוקיר עם קבלת התוצאות.

תגובות נלהבות של לקוחות – ניהול מוניטין בגוגל

אנו לא חושפים את שמות הלקוחות שלנו, את הפרטים שלהם וגם לא את השיחות הטלפוניות, השאלות והבקשות. אנו שומרים על דיסקרטיות מלאה אבל אם מאד חשוב לכם ללמוד עלינו ולקרוא על הצלחות וסיפורי הצלחה ביהול מוניטין – הקשנו לכך פרק שלם באתר – רק כדי שתרגישו הרבה יותר בטוח ונוח לפנות אלינו בכל בקשה.

ניהול מוניטין משלב א' ועד ת'

לקוח יקר/לקוחה יקרה חשוב לנו להדגיש בפניכם כי זמן ההשקעה שלנו בכל פנייה הוא מעבר לכל פרופורציה וזאת על מנת לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר.  על מנת להגיע לתוצאה זו אנו משקיעים בכל לקוח שעות רבות של עבודה, עשרות שעות, מאות ואף אלפי שעות. אנו מבצעים עבודה אינטנסיבית מסביב לשעון וכאן המקום לספר לכם על זה כי אנו לא קוסמים אבל התוצאות שאנו מספקים בניהול מוניטין בהחלט יכולים להיחשב כמו קסם אמיתי המחולל שינוי ויוצר תמונה חדשה.

ניהול מוניטין בשלושה שלבים

  1. מלאו פרטים בטופס הקשר
  2. במידה ולא קיבלתם מענה תוך שעה שעתיים – התקשרו אלינו לנייד
  3. הזמינו עבודה וקבלו תוצאות עם ביטוח והתחייבות לטוב ביותר שתוכלו להשיג ולשאוף בכל הקשור לשם שלכם ולניהול המוניטין שלכם בגוגל.

הצעה קטנה לפני שמתחילים

קבלו עצה טובה בחינם.  סובלים מתדמית שלילית, טוקבקים פוגעניים, לכלוכים ברשת. אך תיכנסו ללחץ! אל תמהרו להגיב לתגובות ואל תיקחו ללב. תספרו עד 100 והמתינו. צרו קשר איתנו וכך תמנעו מטעויות.

שיטות תשלום לניהול מוניטין ומחיקה מגוגל

השירות שלנו לא זול וגם לא בחינם. יחד עם זאת אנו קשובים ללקוחות שלנו, מבינים את המצוקות ואת עומק הבעיה ומפעילים הרבה מאד שיקול דעת כדי לספק תוצאות איכותיות וגם כדי להרוויח עוד מצווה ועוד עזרה לזולת. שיטת התשלום שלנו כוללת מספר מסלולים גמישים, פריסת תשלומים ואפשרויות מימון.

כמה זה עולה?

מאחר ומדובר בשירות מאד אישי, מאד מדויק וכל פנייה היא עולם ומלואו ולכל לקוח בעיות שונות – אין לנו מחיר פיקס והכל מותאם באופן ממוקד לשיטות הטיפול והטכנולוגיה.

זקוקים לעזרה בניהול המוניטין שלכם ברשת? אל תפקידו את גורלכם לגוגל ולקוראים. הגיע הזמן לשלוט על תוצאות החיפוש בגוגל כי אין דבר יקר יותר מהשם שלכם! צרו קשר עכשיו!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109