?איך להתמודד מול קמפיין שלילי באינטרנט

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

הסרה של ביקורות שלילויות ותכנים מפריעים

חתן השמחה

סיפור ההצלחה של חתן השמחה – כיצד הצלחנו למחוק מידע שלילי

כתבות חשובות

אם אתה מרגש שמתנהל נגדך קמפיין שלילי באינטרנט , אם אתה משוכנע שהתנהל נגדך קמפיין שלילי שנועד להשחיר את שמך – אל תוותר. עדיין לא נאמרה המילה האחרונה! חברת מוניטין נט מומחית בהתמודדות מול קמפיינים שליליים ובמאבקים לניקוי מוניטין.

חופש הביטוי באינטרנט הביא לכך שחברות רבות וגורמים אינטרסנטים מנצלים את האינטרנט להשחיר שמות של יריבים, קולגות, חברות, מותגים, אנשי עסקים, אישי ציבור ובעצם מה לא!

העובדות מוכיחות שמאד קל להשחיר שמו של אדם באינטרנט אבל חשוב להדגיש שמדובר בפעילות פסולה, בלתי לגיטימית בעליל, פעילות שבית המשפט אף נתן עליו את דעתו. מדובר בשימוש ציני ופסול בחופש העיתונות ובחופש הביטוי הגורמים להכפשה של אנשים בתקשורת ובאינטרנט.

נזק של קמפיין שלילי הוא כמו סירחון שנדבק בך לעולמים! הכתמים הללו פוגעים בשמו של אדם, במשפחתו, בילדיו, בפרנסתו ובסביבתו הקרובה.

קמפיין שלילי שמנוהל נגד אדם יוצר דעת קהל שלילית עליו, גורם לסלידה וריחוק ממנו או מהמוצר/מותג שעליו מדובר. הקמפיין השלילי הופך את אותו אדם או מוצר לשלילי/רע/פסול ונפסד.

כשמתנהל נגד אדם קמפיין שלילי הוא מצטייר בשחור, באור שלילי, החיים שלו נהרסים במידה כזו או אחרת. הכפשה של היריב בדרך של קמפיין שלילי עלולה לחסל אותו תרתי משמע.

מה עושים נגד קמפיין שלילי?

חברת מוניטין נט מומחית בניהול תדמית ברשת, ניהול מוניטין, מיתוג אישי וניהול קמפיינים חיוביים באינטרנט. אנחנו עוסקים בקמפיינים חיוביים ומאחורינו ניסיון רב והרבה מאד הצלחות במחיקת כתבות שליליות, הסרת טוקבקים פוגענים, מחיקה של תחקירים מגמתיים והסרה של תוכן פוגעני.

אנחנו במוניטין נט – החבר'ה הטובים – מנוסים מאד בהתנהלות כנגד קמפיינים שליליים וביצירת תדמית חיובית. צברנו ניסיון רב ויש לנו רצון עז להתגייס לעזרתם של חברות, מנהלים, אישי ציבור וכל מי שנפגע מקמפיין שלילי וזקוק לעזרה מקצועית בכלל ערוצי התקשורת ובאינטרנט.

ידוע כי בסוף דבר גם אם התנהל נגד אדם קמפיין שלילי – בסופו של יום האמת מנצחת ויוצאת לאור. לפעמים האמת הזו מגיעה מאוחר מידי… אבל גם כשהיא מופיעה היא לא מצליחה להסיר את הכתמים הדיגיטליים שנטעו והשתרשו. וגם כאן אנחנו יודעים לעשות את העבודה ויודעים אילך להתמודד מול פרובוקציות תקשורתיות והיסטוריה נגטיבית.

אם גם לך כואב בגלל קמפיין שלילי שמתנהל נגדך בתקשורת ובאינטרנט, אם אתה זקוק לעזרה של מקצוענים לשנות את ההיסטוריה השלילית באינטרנט –  חברת מוניטין נט מזמינה אותך ליצור קשר. אנחנו שומרים על דיסקרטיות מלאה.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

תיקון כתבה מסכנת חיים

מה עושים שיש עלייך שקרים ברשת שעלולים לפגוע בחיים שלך? מה עושים שיש עלייך שקרים ברשת שעלולים לפגוע בחיים שלך? מה עושים כשמגלים באינטרנט תוכן

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

פרויקט ניהול מוניטין

מי רוצה להיות הפרויקט שלי – ניהול מוניטין? פרויקט ניהול מוניטין – הרבה מאד אנשים פונים אלינו ומבקשים שנתייחס אליהם כמו אל פרויקט ניהול מוניטין.

ניקוי מוניטין

ניקוי מוניטין מגוגל – הפתרון הכי טוב שניתן לקבל! זקוק למוניטין חדש ונקי בגוגל? שירות ניקוי מוניטין או במילים אחרות ניקוי מוניטין שלילי בגוגל/ניקוי מוניטין

ניהול מוניטין באינטרנט

מחיקת כתבות האם זה אפשרי?

מחיקת כתבות האם זה אפשרי? שלום רב, שמי רונן הלל ואני עוסק בתחום ניהול מוניטין למעלה משני עשורים. כמעט בכל יום אני מקבל פנייה מאנשים

ניהול מוניטין ברשתות החברתיות זה אנחנו - מוניטין נט

הכתבה מאד מפריעה לי

הכתבה מאד מפריעה לי אנשים רבים מוטרדים כי יש עליהם מידע שלילי בגוגל! "הכתבה מאד מפריעה לי", כך הם מסבירים כשהם פונים לרונן הלל ניהול

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109