שיימינג ברשתות החברתיות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

שיימינג ברשתות החברתיות וניהול מוניטין

הביטוי המוכר "טוב שם משמן טוב", הלקוח מספר קהלת, מסביר מדוע שמו הטוב של האדם הוא הנכס החשוב ביותר שנמצא ברשותו. שמו של האדם – שם כולל לנכסים הפיזיים והרוחניים שברשותו, לדימוי הציבורי שלו ואולי גם ליחס שלו לעצמו – מכיל בתוכו את כל מה שהוא כולל, מייצג ומשקף.

בתקופה שבה המציאות הדיגיטלית הרבה יותר דומיננטית מהמציאות האמיתית באופן שבו מתנהלים חיינו ברור שלשם שלנו יש קיום בפני עצמו ברשת. חיפוש פשוט בגוגל יכול להניב תוצאות שיספרו את כל מה שרצינו (ולא רצינו) לדעת על כל אדם או חברה.

 איך לשמור את השם באינטרנט

לכן, חשוב שהשם הטוב יישמר גם באינטרנט: בדיוק כמו שהייתם מגנים על שמכם אם מישהו בחיי היומיום היה מוציא דיבה עליכם, כך גם בעולם הוירטואלי. התכחשות לשם שלכם ברשת ולאופן שבו אתם מוצגים (לחיוב או לשלילה) תעשה לכם עוול.

רבים מגלים כי הזהות הוירטואלית שלהם בעייתית. ייתכן ששמם הוכפש, לא מתאר נאמנה את עשייתם, אינו מקדם את העסק שלהם או נותן בולטות לתכנים לא רלוונטיים. מבלי לטפל בבעיות אלה, הן לא ייפתרו מעצמן.

איש מקצוע המבין בניהול מוניטין ברשת עם מומחיות במחיקת שיימינג ובטיפול במשברים אינטרנטיים הנוגעים למוניטין של אישים או מותגים יכול לנהל את התדמית שלכם בגוגל. הוא מסוגל לשנות את האופן שבו מוצג שמכם באתרים, בפורטלים מובילים וברשתות החברתיות. זו הדרך שבאמצעותה אפשר לשלוט על הצורה שבה שמכם יצטייר באינטרנט וייראה בפני אחרים.

אנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו שירות של שיימינג ברשתות החברתיות וניהול מוניטין בגוגל.

כאן תמצאו פתרונות לבעיות והזדמנויות מיוחדות לשינוי התדמית ברשת.

אנו מומחים לכל דבר  ועניין בניהול מוניטין ומטפלים בבעיות מכל המינים והסוגים – מהקלים ועד לקשים ביותר.

אצלנו,  הבלתי אפשרי הופך לאפשרי!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין זו מומחיות ובדיוק כפי שלא תבחר להעסיק עובדים חסרי ניסיון וללא הכשרה – כך גם בניהול מוניטין. שמי רונן הלל ואני חוקר מידע

הסרת פסקי דין

הסרת פסקי דין היא צורך של רבים הנפגעים מהתוכן המופיע במנועי החיפוש השונים ובמיוחד בגוגל. פסקי דין חושפים פרשיות מהעבר. פסקי דין ומסמכים משפטיים מגלים

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

ניהול מוניטין – מספר 1 בישראל

מוניטין נט – מספר 1 בישראל בשירותי ניהול מוניטין אם המטרה שלך לפתור את הבעיות שלך ברשת, לנקות מוניטין שלילי ולפעול באופן שיווקי בריא ונכון

ניהול מוניטין באינטרנט

ניהול מוניטין בתל אביב

ניהול מוניטין בתל אביב הוא חלק מהשירות של מוניטין נט. אנו מציעים שירות לעסקים ופרטיים מתל אביב ומכלל אזורי הארץ, בכל גוש דן וכן בכל

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.