רונן הלל – שיטות למחיקת תוכן שלילי מגוגל

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

קשה להתמודד עם תכנים לא נעימים העולים בתוצאות החיפוש באינטרנט. קשה ולא נעים לגלות כתבות משמיצות, תמונות מביכות, סרטונים מטרידים, ביקורות רעות, פסקי דין וחדשות שליליות.

מומחה ניהול מוניטין חותמת הצלחה רונן הלל
הסרת תוצאה מגוגל – מחיקת תוכן שלילי מהאינטרנט

על מנת להתמודד עם כל אלה – חשוב להבין שיש פתרונות, יש אמצעים וקיימות שיטות למחיקת תוכן שלילי מגוגל, לדחיקה למטה של תוצאות לא רצויות ובניית נכסים דיגיטליים איכותיים שישדרגו את הפרופיל האישי או הפרופיל העסקי.

שמי רונן הלל והאתגר הגדול ביותר שלי הוא לעזור לאנשים כמוך, מותגים וחברות – לעזור להתמודד עם פרסומים שליליים ברדת ולמצוא פתרונות. אני, מראשוני מנהלי המוניטין בישראל, מפתח מזה למעלה מ-20 שנה שיטות ייחודיות, מחקרים, ופיתוחים טכנולוגיים המאפשרים לי לקצור פירות ולהגיע להישגים מהירים, איכותיים ויצירתיים בפתרון בעיות ללקוחותיי.

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת
מחיקת ביקורות שליליות – גוגל לעסק שלי – Google My Business
Online Reputation Management (ORM)

השירות שלי – מוניטין נט – רונן הלל ניהול מוניטין – מתאים לכל אחד ואחת, בארץ ובחו"ל. הודות לניסיון שצברתי והרצון שלי לעזור לנפגעי הרשת – יש ברכה וגם הצלחה במחיקת תוכן רע, דחיקת מידע רגיש והסרת תכנים לא נעימים מהרשת.

רוצים עזרה? מעוניינים להתייעץ? אל תחששו להציג את המקרה שלכם כי בשיחה אחת (דיסקרטית לחלוטין) ניתן לגבש אסטרטגיה ולצאת לדרך חדשה.

ניהול מוניטין זה מוניטין נט - הדחקת תוצאות שליליות
מחיקת פסקי דין כינוס נכסים. ניהול מוניטין זה מוניטין נט
ניהול משברים באינטרנט. למה חשוב להסיר פרסומים שליליים מגוגל?

אז איך למחוק כתבות מגוגל? איך לזיז תוצאות רעות, איך לשנות את המיקומים של תוצאות החיפוש, איך להעלים סרטונים מביכים, תמונות נעימות וכדומה – בשביל כל אלה אתם לא צריכים לשבור את הראש ולמצוא בעצמכם פתרונות כי יש את המומחה.

השירות שלי דומה לטיפול של כל מומחה בעל שם עולמי בתחום. כן. אני יודע שזה נשמע קצת יומרני אבל אני יודע שאני טוב, הלקוחות שלי יודעים שהם מקבלים שירות מצוין והעובדות מוכיחות כי הביצועים שלי והתוצאות המתקבלות מעולות!

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל
רונן הלל – מומחה ניהול מוניטין. 0522508109.

ולכן, בדיוק כמו שהולכים לרופא שיניים כשכואבת השן, או פונים למוסך כשיש בעיה באוטו או זקוקים לטיפול כך גם אני – אני מקצר תהליכים ומעניק טיפול וייעוץ מקצועי אך ורק בתחום המומחיות שלי.

האבסורד הגדול הוא שאנשים וחברות לעיתים נשארים עם הפרסומים השליליים חודשים ושנים עד שהם פונים לקבלת טיפול. ראייה זו ממש לא בריאה ולא נכונה כי בדיוק כמו שמקבלים פתרונות מהירים ונכונים על ידי רופאי שיניים, מכונאים, מהנדסים או בעלי מקצוע – כך גם השירות של מוניטין נט, מהיר, איכותי ויעיל. וכשכואבת השן לא ממתינים, לא מחכים שיסתדר לבד ולא מתעלמים כי אי אפשר להתעלם מהכאב.

ולכן מוזמנים להתקשר, להתייעץ ולשכור שירותים מקצועיים אמינים ויעילים כדי לתת לעצמכם ולסביבה שלכם את הטוב ביותר.

רונן הלל ניהול מוניטין 0522508109

 

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

התמודדות על תוכן שלילי

התמודדות על תוכן שלילי איך להעלים תוצאות שליליות מגוגל במהירות? התמודדות על תוכן שלילי באינטרנט מאד לא נעימה וגם לא קלה לפתרון. מוניטין נט, בהובלת

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109