רונן הלל ניהול מוניטין – מצילים את העסק, שומרים על השם

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

סובלים מביקורות שליליות, העסק נפגע, פסקי הדין ברשת מפריעים לך? רונן הלל ניהול מוניטין מזמין אותך להשאיר פרטים בהודעה פרטית ולקבל הזדמנות נדירה לפתוח דף חדש בגוגל, לנקות את האיזכורים השלילים באינטרנט ולהעניק אפשרות לפתוח דף חדש ונקי בגוגל עם מזל חדש ועם פוטנציאל טוב יותר להצליח.

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת
מחיקת ביקורות שליליות – גוגל לעסק שלי – Google My Business

השירות ניתן לכולם – לאנשים פרטיים, לבעלי מקצועות חופשיים, לבעלי עסקים וכל אחת או אחד שנפגעו מהדברים המופיעים באינטרנט.

מוזמנים להשאיר הודעה ומס' נייד בהודעה פרטית ולקבל שיחת ייעוץ.

הידעת כי למעלה מ-90% מהחיפושים בגוגל מתחילים ומסתיימים בעמוד התוצאות הראשון! כדי לייצר רושם חיובי ולנצח את התוצאות השליליות, ניתן לשכור את השירותים של רונן הלל ניהול מוניטין, לנצח את התוצאות השליליות ולצאת לדרך חדשה ולעצמאות.

חושבים על אפשרות לשינוי? מעוניינים מתג את העסק שלך מחדש כך שהתוצאות בגוגל יהיו טובות הרבה יותר, הביקורות השליליות ייעלמו ויותר לידים יכנסו? תנו לרונן הלל ניהול מוניטין את ההזדמנות להוכיח לך שאפשר לנצח ולייצר שינוי אמיתי.

שימו לב, יש הבדל משמעותי בין היכולת לנהוג במכונית ולבין היכולת לדעת לתקן אותה! הדבר נכון גם לגבי תיקון מותגים, עסקים ומוניטין שנפגע! רונן הלל מומחה ניהול מוניטין יכול לעזור לך ומציע פתרונות אמיתיים! משרדינו מתמחה בשירותי ניהול מוניטין, התמודדות עם ביקורות שליליות ובניית נכסים דיגיטליים שיחזירו את העסק שלך לעניינים. אנו הכתובת להתמודדות עם כל סוגי הבעיות ברשת ולשיפור הביצועים.

איך מנצחים את גוגל

ובהקשר ישיר למשבר הכלכלי, אם העסק שלך מתמודד עם ביקורות רעות, תוצאות חיפוש לא מחמיאות בגוגל, פסקי דין, כתבות משמיצות או כל בעיה הגורמת לך נזק תדמיתי וכלכלי? רונן הלל מומחה ניהול מוניטין והצוות בניהולו יעזרו בכל הדרוש לחילוץ, קידום ובהתמודדות מול כל סיטואציה קשה המקבלת ביטוי ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות. אנו ננקה ונבנה לך נכסים דיגיטליים ראויים! אל תהסס לפנות ולקבל פתרונות מהירים ואיכותיים.

מנסיון של שנים רבות בתחום, ברור לנו כי אנשים מוכנים לעשות הכל כדי לשמור על בריאותם או בריאות המשפחה אבל חוששים לנקוט בצעד אקטיבי כשמדובר בעבודה, זוגיות, קריירה או עסקים? עד כמה הבריאות של העסק שלך חשובה לך? עד כמה המוניטין של המותג שלך חשובים להצלחה ולפרנסה שלך? אם הנושא באמת יקר לליבך, רונן הלל ישמח לעזור להתמודד על כל סוגי הביקורות, פסקי הדין ו והכתבות השליליות המפריעות לך.

זה לא סוד שעסקים בריאים נהנים ממוניטין חיובי. עסקים המתמודדים עם פרסומים שליליים וביקורות רעות זקוקים לטיפול מקצועי. רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות עזרה ראשונה וטיפול לאורך זמן בעסקים שנפגעו מתדמית שלילית, מביקורות רעות וממוניטין שלילי.  הגיע הזמן לשקם ולשפר את התוצאות!

שילחו הודעה פרטית עם המקרה שלכם ועם מס' הנייד או פשוט התקשרו לרונן הלל לקבלת פתרונות ושירות מקצועי.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

תיקון כתבה מסכנת חיים

מה עושים שיש עלייך שקרים ברשת שעלולים לפגוע בחיים שלך? מה עושים שיש עלייך שקרים ברשת שעלולים לפגוע בחיים שלך? מה עושים כשמגלים באינטרנט תוכן

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

פרויקט ניהול מוניטין

מי רוצה להיות הפרויקט שלי – ניהול מוניטין? פרויקט ניהול מוניטין – הרבה מאד אנשים פונים אלינו ומבקשים שנתייחס אליהם כמו אל פרויקט ניהול מוניטין.

ניקוי מוניטין

ניקוי מוניטין מגוגל – הפתרון הכי טוב שניתן לקבל! זקוק למוניטין חדש ונקי בגוגל? שירות ניקוי מוניטין או במילים אחרות ניקוי מוניטין שלילי בגוגל/ניקוי מוניטין

ניהול מוניטין באינטרנט

מחיקת כתבות האם זה אפשרי?

מחיקת כתבות האם זה אפשרי? שלום רב, שמי רונן הלל ואני עוסק בתחום ניהול מוניטין למעלה משני עשורים. כמעט בכל יום אני מקבל פנייה מאנשים

ניהול מוניטין ברשתות החברתיות זה אנחנו - מוניטין נט

הכתבה מאד מפריעה לי

הכתבה מאד מפריעה לי אנשים רבים מוטרדים כי יש עליהם מידע שלילי בגוגל! "הכתבה מאד מפריעה לי", כך הם מסבירים כשהם פונים לרונן הלל ניהול

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109