ניהול מוניטין – סיפור ההצלחה של עקרת הבית

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

אל תתני שילכלכו עלייך בגוגל

סיפור ההצלחה של עקרת הבית איך הצלחנו להסיר כתמים דיגיטליים שהפריעו במשך שנים לעקרת בית בעלת משפחה שחיפשה דרך להסתיר פרשה מעברה. ת' היא עקרת בית המתגוררת בצפון הארץ. היא נשואה ואמא לילדים.

לפני כעשור, בזמן שהיתה חיילת היא היתה מעורבת בפרשה סבוכה מאד שזכתה לכותרות ענק בעיתונים ובאינטרנט ובעקבותיה היא שילמה מחיר כבד. מפאת כבודה ובשל העובדה שאנו שומרים על דיסקרטיות מלאה של לקוחותינו לא נוסיף פרטים או רמזים.

במשך כעשור נאלצה ת' להתחבא, לחיות בפחד, בחשש מתמיד ותחת איום כשסיפור מעברה ייחשף בפני רבים – מכרים, חברים, שכנים וגולשי האינטרנט. לאחר שנים של פחד היא פנתה אלינו לניהול מוניטין עם המון חששות והמון פחד מהלא נודע. האמת היא לא האמינה שנצליח לפתור לה את הבעיה בגוגל.

"התוצאות השליליות שלי יכולות למלא ספר, אין סיכוי שתצליח לנקות את המידע השלילי עליי ברשת. אם תצליח להוריד אחדים – זה יהיה בגדר משימה שלא תיאמן", כך אמרה בשיחת הפגישה שלנו. אנו כמובן, אוהבים אתרים, אוהבים לטפל במקרים קשים ושמחים לעזור לכל מי שרואה עצמו נפגע כתוצאה מהאיזכורים השליליים ברשת

כך פתרנו בעיות מוניטין שלילי

ריכזנו את המידע השלילי על ת' והתחלנו לעבוד. ממש בימים אלה התקשרנו אליה עם בשורה משמחת – השם לך נקי ברשת ואין זכר לאותה פרשה שחורה ומביכה. ת' לא האמינה. "זו הבשורה הכי טובה שקיבלתי היום, עשיתם לי את הבוקר הכי שמח". האמת ששמחנו מאד לעזור ל-ת' כי המקרה שלה באמת היה קיצוני, פוגעני ויוצא דופן.

פנו עכשיו לניהול מוניטין -מוניטין נט

אם לך או לך בעיות על כתבות שליליות, חומרים חסויים המתפרסמים ברשת או כל משפט,פסק דין, תחקיר, ביקורת או חדשות רעות ברשת האינטרנט –פנה אלינו לעזרה ונדאג לנקות לך את המוניטין השלילי.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109