ניהול מוניטין –  סיפור ההצלחה של הבכיר בשירות הציבורי

ניהול מוניטין – סיפור ההצלחה של הבכיר בשירות הציבורי

ניהול מוניטין – סיפור ההצלחה של הבכיר בשירות הציבורי

פ’ עבד שנים רבות בשירות המדינה. היה לו ג’וב מצויין, מעמד, כבוד והשפעה. פ’ (ששמו המלא שמור במערכת ולא נחשף כי אנו שומרים על דיסקרטיות הלקוחות שלנו ושומרים בקנאות על פרטיותם) אחרי שנים רבות בתפקידו מעד והיה מעורב בפרשיה מביכה. פרשה זו נחשפה בתקשורת והטילה עליו כתמים רבים וקשים עוד לפני שהתנהל נגדו משפט ובטרם נחשפה האמת.

כשאותו פ’ חיפש את שמו בגוגל הוא הזדעזע לראות תמונה כל כך שחורה של עשרות מאמרים שליליים, תחקירים פוגעניים, השמצות באינטרנט ואי דיוקים שהשחירו את שמו.פ’ שעבר שנים רבות בשירות המדינה היה נסער ומבויש. חיי המשפחה שלו היו בסכנה. העבודה שלו הופסקה וגם החברים הפנו לו עורף, בגלל מה שכתבו עליו ברשת – והוא בכלל לא ידע שהוא כזה.

לאחר שנים של משפטים ומכאובים עמוקים פ’ הצליח לטהר את שמו ונמצא זכאי. אבל בגוגל לא סלחו לו והפרסומים השליליים נשארו כפי שהם. פ’ פנה אלינו למוניטין נט לעזרה.

בשיחה עימו הבהרנו לו שהוא לא היה צריך לסבול כל כך הרבה שנים מתדמית שלילית ברשת. הוא הופתע מהדברים ואנו הוכחנו לו במהירות רבה שהצלחנו למחוק את הרוב הגדול של התוצאות המביכות והפוגעניות.

פ’ הופתע מאיתנו לטובה והאמת זה מה שמבטאים ומרגישים רוב הלקוחות שלנו כששוב ושוב מכריזים “עשיתם את הבלתי יאמן”. אנו הסברנו לפ’ שהוא היה חוסך מעצמו שנים של סבל אם היה יודע לפנות אלינו בזמן המשבר הגדול או מיד לאחריו.

פ’ הודה לנו מאד על הטיפול ואנו דאגנו לארגן לו הפתעה נוספת ופתחנו לו דף נקי בגוגל – ללא תוצאות חיפוש שליליות, ללא פרשיות מביכות, ללא תוכן פוגעני, ללא תחקירים מביכים ובלי שום ידיעה שלילית.

אם גם ל בעיה דומה בגוגל – פנה אלינו כאן בעמוד יצירת הקשר ונחזור אלייך בהקדם. אנו מבטיחים לספק שירות מעולה, מקצוענות ותוצאות. אז עם פחות דיבורים ועם יותר מעשים ותוצאות אנו מציעים לך להצטרף ללקוחות שלנו ולהיות אדם חדש, נקי ומאושר.

שירות ניהול מוניטין ניתן בתשלום ומבוצע בהקפדה רבה על כל פרט ופרט כי אין דבר חשוב יותר מהשם שלך ברשת.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

!ניהול מוניטין בגוגל עם 100% התחייבות לתוצאות והסרת מידע שלילי

  • מעוניין לקבל הטבות ומבצעים באימייל
כתבות חשובות
מחיקת פסקי דין מאתרים משפטיים

מחיקת פסקי דין מאתרים משפטיים

מחיקת פסקי דין מאתרים משפטיים מחיקת פסקי דין מאתרים משפטיים – ברשת האינטרנט תמצאו הרבה אתרים משפטים העוסקים בעבירות ופלילים. מידע רגיש המופיע בהם עלול לגרום נזק. קבלו פתרונות מהירים.

קרא עוד
?איך מנצחים קמפיין שלילי

?איך מנצחים קמפיין שלילי

איך אפשר לנצח כאשר גוף אינטרסנטי מסוים מנהל נגדך קמפיין שלילי באינטרנט ובתקשורת בכלל? איך אפשר למחוק כתבות מגמתיות מגוגל ומהאינטרנט? מה הדרך הטובה ביותר למחוק את כתבות שבושלו כנגדך על ידי מתחרים וגורמים שרוצים לפגוע בך?  הרבה שאלות – ודרך אחת להתמודדות! במידה ואתה סובל ממאבק  ציבורי שגולש לפסים של  יצירת לכלוכים באינטרנט, העלאת […]

קרא עוד
ניהול מוניטין יוצאים לעצמאות

ניהול מוניטין יוצאים לעצמאות

מבצע ניהול מוניטין יוצאים לעצמאות יום העצמאות הוא יום חג בו חוגגים את ההכרזה על הקמת מדינת ישראל. בחג זה נערכים טקסים ואירועים לאומיים בכל הארץ. ביום זה גם הונהג מתווה לקבלת חנינות והגשת בקשות לחנינה כאשר כל מקרה נבחן לגופו על ידי שר/שרת המשפטים ונשיא המדינה. אנו מזמינים אתכם לצאת לעצמאות תדמיתית ולהסיר תכנים […]

קרא עוד
מיתוג אישי לבכירים

מיתוג אישי לבכירים

מיתוג אישי לבכירים – ניהול מוניטין ברשת – המפתח לקידום שלך על פי ההגדרה של ויקיפדיה מיתוג אישי הוא תהליך במסגרתו האדם משווק כמותג. אנחנו בחברת מוניטין נט מומחים בבנייה והחדרה של מותגים – רק בהבדל אחד משמעותי. המותג הוא אתה ואנו נדאג לשפר את התדמית שלך ברשת ובתקשורת ולעצב את האישיות שלך באינטרנט כך שתעורר השראה, […]

קרא עוד
Ronen Hillel – Digital Reputation Management

Ronen Hillel – Digital Reputation Management

Monitin Net – Ronen Hillel – Digital Reputation Management Ronen Hillel Reputation Management – an international expert for removing negative results, pushing down harmful information and building a positive reputation. Managing reputation is not an easy task and it requires expertise. Our offices, Monitin Net, of the Ronen Hillel Communications Group, are experts in managing […]

קרא עוד
הסרת תוצאות שליליות לעסקים

הסרת תוצאות שליליות לעסקים

הסרת תוצאות שליליות לעסקים הסרת תוצאות שליליות לעסקים היא א’ ב’ של כל מי שנלחם על ההצלחה ועל הפרנסה. תוצאות שליליות מזיקות והחשיפה שלהן הרסנית. כאן רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין בגוגל, בעל ניסיון רב בהסרת תכנים לא נעימים ובשיקום תדמית עסקית ופרטית. אני מזמין אותך ליצור עימי קשר כדי ללמוד כיצד להשתחרר מכתבות שליליות […]

קרא עוד

לשיחת ייעוץ חינם - השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם מוניטין נט - מומחים בהדחקת אזכורים שליליים בגוגל ומחיקת כתבות באינטרנט

0723938937

!התקשרו עכשיו