ניהול מוניטין – סיפור ההצלחה של הבכיר בשירות הציבורי

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

ניהול מוניטין – סיפור ההצלחה של הבכיר בשירות הציבורי

פ' עבד שנים רבות בשירות המדינה. היה לו ג'וב מצויין, מעמד, כבוד והשפעה. פ' (ששמו המלא שמור במערכת ולא נחשף כי אנו שומרים על דיסקרטיות הלקוחות שלנו ושומרים בקנאות על פרטיותם) אחרי שנים רבות בתפקידו מעד והיה מעורב בפרשיה מביכה. פרשה זו נחשפה בתקשורת והטילה עליו כתמים רבים וקשים עוד לפני שהתנהל נגדו משפט ובטרם נחשפה האמת.

כשאותו פ' חיפש את שמו בגוגל הוא הזדעזע לראות תמונה כל כך שחורה של עשרות מאמרים שליליים, תחקירים פוגעניים, השמצות באינטרנט ואי דיוקים שהשחירו את שמו.פ' שעבר שנים רבות בשירות המדינה היה נסער ומבויש. חיי המשפחה שלו היו בסכנה. העבודה שלו הופסקה וגם החברים הפנו לו עורף, בגלל מה שכתבו עליו ברשת – והוא בכלל לא ידע שהוא כזה.

לאחר שנים של משפטים ומכאובים עמוקים פ' הצליח לטהר את שמו ונמצא זכאי. אבל בגוגל לא סלחו לו והפרסומים השליליים נשארו כפי שהם. פ' פנה אלינו למוניטין נט לעזרה.

בשיחה עימו הבהרנו לו שהוא לא היה צריך לסבול כל כך הרבה שנים מתדמית שלילית ברשת. הוא הופתע מהדברים ואנו הוכחנו לו במהירות רבה שהצלחנו למחוק את הרוב הגדול של התוצאות המביכות והפוגעניות.

פ' הופתע מאיתנו לטובה והאמת זה מה שמבטאים ומרגישים רוב הלקוחות שלנו כששוב ושוב מכריזים "עשיתם את הבלתי יאמן". אנו הסברנו לפ' שהוא היה חוסך מעצמו שנים של סבל אם היה יודע לפנות אלינו בזמן המשבר הגדול או מיד לאחריו.

פ' הודה לנו מאד על הטיפול ואנו דאגנו לארגן לו הפתעה נוספת ופתחנו לו דף נקי בגוגל – ללא תוצאות חיפוש שליליות, ללא פרשיות מביכות, ללא תוכן פוגעני, ללא תחקירים מביכים ובלי שום ידיעה שלילית.

אם גם ל בעיה דומה בגוגל – פנה אלינו כאן בעמוד יצירת הקשר ונחזור אלייך בהקדם. אנו מבטיחים לספק שירות מעולה, מקצוענות ותוצאות. אז עם פחות דיבורים ועם יותר מעשים ותוצאות אנו מציעים לך להצטרף ללקוחות שלנו ולהיות אדם חדש, נקי ומאושר.

שירות ניהול מוניטין ניתן בתשלום ומבוצע בהקפדה רבה על כל פרט ופרט כי אין דבר חשוב יותר מהשם שלך ברשת.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109