ניהול מוניטין – הרשימה השחורה

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

אם פישלתם אתם בטח מכירים את האמרה שאין הזדמנות שנייה לתיקון הרושם הראשוני. אם השארתם רושם גרוע ברור לכם שתשלמו על כך מחיר ושתצטרכו להשקיע המון כדי לנסות תקן את המעוות.

כאן, רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין בגוגל והעבודה שלי היא התמודדות עם התדמית השלילית בגוגל ומציאת פתרונות יצירתיים! בקיצור, האיש שלך למשימות מיוחדות להתמודדות עם פרסומים שליליים והכתובת הטובה ביותר עבורך לפתיחת דף חדש בגוגל.

מה אני יודע לעשות? תכל'ס, אני מעיף מגוגל כתבות שליליות, ביקורות רעות, תכנים פוגעניים, האשמות, פסקי דין, חשדות וכל מה שמכתים את השם שלך ברשת וגורם נזק.

במהלך למעלה מעשור פיתחתי כישורים גבוהים להתאמת פתרונות שיעלימו מידע שלילי מהרשת ובדרך זו עזרתי לרבים להתמודד עם מידע רגיש. לאורך השנים הסרתי כתבי אישום, כתבות רעות ועובדות לא מדויקות ודאגתי להציג תמונה חיובית יותר או להמציא פטנטנים להעלמת תוכן שלילי למי שבאמת היה ראוי לכך.

הרשימה השחורה, כפי שאני מגדיר אותה, היא אוסף של כתבות ופרסומים על עבירות שונות או חדשות שליליות המשחירות את השם ומזיקות לאנשים ועסקים לאורך כל החיים, בכל יום, בכל שעה ובמיוחד בצמתים המרכזיים של החיים.

ברור לכולנו כי אף אחד לא רוצה שיקראו עליו תכנים רגישים, חדשות מביכות מרגעים קשים בחיים או פרטים שליליים/לא נעימים.

לצערנו, מרחב האינטרנט בישראל כמו ברחבי הגלובוס, דיי פרוץ. קל להשחיר, קשה לנקות ולשמחתי מצאתי לעצמי שליחות וייעוד לפעול כדי לתקן, לעזור ולשקם כל מי שנפל וזקוק לתמיכה מבחינת תוצאות החיפוש ברשת.

למי אני יכול לעזור:

לכל מי שהתמודד עם חדשות שליליות בנושא עבירות צווארון לבן, הלבנת הון ועבירות מסוגים שונים. לכל מי שהתנסה בחומרים שונים וגילה יום אחד שהמעשים הפסולים שעשה הפכו לידיעת הכל ולכל מי שמעד בדרך וחזר לדרך הטובה.

אני גם עוזר לכל מי שהיה עמוק בפנים אבל שיקם את דרכו ומעוניין לפתוח דף נקי. אני גם בשביל כל אחד שרואה עצמו נפגע מתוכן רגיש ושלילי ברשת. אני כאן בשביל ההורים שמתביישים במעשים של הילדים וגם למען בוגרים שהסתבכו ומחפשים מחילה אבל לא מוצאים דרך להסיר את החדשות השליליות מגוגל.

ראוי להדגיש – אני בוחר למי לסייע, למי לעזור ובשביל מי להילחם לפתיחת דף נקי בגוגל. האמת היא שלא הכל אני יכול ולא בכל אני מצב או מחיר אני נכון להתערב. יש לא מעט מקרים ופרשות שאני לא יכול לטפל או מנוע מלטפל.

בכל תיק ובכל פנייה אני מפעיל שיקול דעת ומסביר ללקוחותיי כי העבודה שלי קשה מאד ולא פשוטה. היא בדרך כלל לא זולה אבל היא השיטה הטובה ביותר להילחם בתוצאות השליליות בגוגל.

לכן, אם חשוב לך לבדוק את מצבך בגוגל ויש לך אפשרות לתקן את הרושם השלילי – פנה לרונן הלל  למציאת פתרון. רונן הלל ניהול מוניטין – מוניטין נט – 0522508109.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.