ניהול מוניטין – הרשימה השחורה

ניהול מוניטין בגוגל

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

ניהול מוניטין לפי עיסוק

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

אם פישלתם אתם בטח מכירים את האמרה שאין הזדמנות שנייה לתיקון הרושם הראשוני. אם השארתם רושם גרוע ברור לכם שתשלמו על כך מחיר ושתצטרכו להשקיע המון כדי לנסות תקן את המעוות.

כאן, רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין בגוגל והעבודה שלי היא התמודדות עם התדמית השלילית בגוגל ומציאת פתרונות יצירתיים! בקיצור, האיש שלך למשימות מיוחדות להתמודדות עם פרסומים שליליים והכתובת הטובה ביותר עבורך לפתיחת דף חדש בגוגל.

מה אני יודע לעשות? תכל'ס, אני מעיף מגוגל כתבות שליליות, ביקורות רעות, תכנים פוגעניים, האשמות, פסקי דין, חשדות וכל מה שמכתים את השם שלך ברשת וגורם נזק.

במהלך למעלה מעשור פיתחתי כישורים גבוהים להתאמת פתרונות שיעלימו מידע שלילי מהרשת ובדרך זו עזרתי לרבים להתמודד עם מידע רגיש. לאורך השנים הסרתי כתבי אישום, כתבות רעות ועובדות לא מדויקות ודאגתי להציג תמונה חיובית יותר או להמציא פטנטנים להעלמת תוכן שלילי למי שבאמת היה ראוי לכך.

הרשימה השחורה, כפי שאני מגדיר אותה, היא אוסף של כתבות ופרסומים על עבירות שונות או חדשות שליליות המשחירות את השם ומזיקות לאנשים ועסקים לאורך כל החיים, בכל יום, בכל שעה ובמיוחד בצמתים המרכזיים של החיים.

ברור לכולנו כי אף אחד לא רוצה שיקראו עליו תכנים רגישים, חדשות מביכות מרגעים קשים בחיים או פרטים שליליים/לא נעימים.

לצערנו, מרחב האינטרנט בישראל כמו ברחבי הגלובוס, דיי פרוץ. קל להשחיר, קשה לנקות ולשמחתי מצאתי לעצמי שליחות וייעוד לפעול כדי לתקן, לעזור ולשקם כל מי שנפל וזקוק לתמיכה מבחינת תוצאות החיפוש ברשת.

למי אני יכול לעזור:

לכל מי שהתמודד עם חדשות שליליות בנושא עבירות צווארון לבן, הלבנת הון ועבירות מסוגים שונים. לכל מי שהתנסה בחומרים שונים וגילה יום אחד שהמעשים הפסולים שעשה הפכו לידיעת הכל ולכל מי שמעד בדרך וחזר לדרך הטובה.

אני גם עוזר לכל מי שהיה עמוק בפנים אבל שיקם את דרכו ומעוניין לפתוח דף נקי. אני גם בשביל כל אחד שרואה עצמו נפגע מתוכן רגיש ושלילי ברשת. אני כאן בשביל ההורים שמתביישים במעשים של הילדים וגם למען בוגרים שהסתבכו ומחפשים מחילה אבל לא מוצאים דרך להסיר את החדשות השליליות מגוגל.

ראוי להדגיש – אני בוחר למי לסייע, למי לעזור ובשביל מי להילחם לפתיחת דף נקי בגוגל. האמת היא שלא הכל אני יכול ולא בכל אני מצב או מחיר אני נכון להתערב. יש לא מעט מקרים ופרשות שאני לא יכול לטפל או מנוע מלטפל.

בכל תיק ובכל פנייה אני מפעיל שיקול דעת ומסביר ללקוחותיי כי העבודה שלי קשה מאד ולא פשוטה. היא בדרך כלל לא זולה אבל היא השיטה הטובה ביותר להילחם בתוצאות השליליות בגוגל.

לכן, אם חשוב לך לבדוק את מצבך בגוגל ויש לך אפשרות לתקן את הרושם השלילי – פנה לרונן הלל  למציאת פתרון. רונן הלל ניהול מוניטין – מוניטין נט – 0522508109.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

ניהול מוניטין באינטרנט

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

Facebook
Twitter
LinkedIn

עוד על ניהול מוניטין באינטרנט

מערכת ניהול מוניטין ב-Google

מערכת ניהול מוניטין ב-Google הכירו את מערכת ניהול מוניטין ב-Google לאיתור פתרונות מוניטין באינטרנט. שירות בינלאומי, בכל שפה ומקום. הפתרון לרישומים שליליים באינטרנט. אם המטרה

איל פונים לגוגל העולמית

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל בעלי מקצוע, מנהלי חברות ועסקים מה הם רוצים? הם רוצים תוצאות והצלחה ובין היתר ניתן להשיג זאת באמצעות קידום אתרים אורגני

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

איך לנצח את תולעת המשפט

איך מנצחים את תולעת המשפט ומעלימים תוצאות שליליות מהחיפוש אתר תולעת המשפט הוא אתר שמפרסם פסקי דין, החלטות שיפוטיות, דיונים משפטיים ועוד. האתר מפרסם פסקי

בקשות למחיקת כתבה - הסרת מידע מגוגל - ניהול מוניטין - מוניטין נט רונן הלל

ניהול מוניטין בשילוב ChatGPT

ניהול מוניטין משולב עם ChatGPT ניהול מוניטין משולב עם chatgpt הוא כלי רב עוצמה לעסקים וגם לכל אדם מכל מקום בעולם. זהו כלי אפקטיבי שיכול

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

כיצד החיפוש של גוגל עובד?

ניקוי מידע מקוון בואו ללמוד כיצד החיפוש של גוגל עובד? כיצד החיפוש של גוגל עובד? בואו ללמוד על ניקוי מידע מקוון. מנוע החיפוש של גוגל הוא

תורמים לקהילה

ניהול מוניטין למסעדות

ניהול מוניטין למסעדות פוסט זה עוסק בשירות של ניהול מוניטין למסעדות ולעוסקים בתחום המזון והאירוח. לא פשוט לנהל מסעדה בישראל, במיוחד אם התדמית שלך נפגעה

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי, מחיקת כתבות ופסקי דין

הגיע הזמן לנקות את תוצאות החיפוש השליליות מהאינטרנט!

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109 או לשלוח וואטסאפ 

לשיחת ייעוץ חינם עם רונן הלל מומחה לניהול מוניטין באינטרנט. השאירו פרטים או שילחו וואטסאפ.