ניהול מוניטין בתקופת ריצוי עונש

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

ניהול מוניטין בתקופת ריצוי מאסר בכלא

כל אדם מגיעה הזדמנות שנייה. גם אם מדובר באנשים שנשפטו, הורשעו ונכלאו. גוגל הוא מנוע חיפוש בו לא מנקים שליש וגם לא מעניקים חנינה. בגוגל כל איזכור שלילי נשאר לנצח אלא אם כן פונים אלינו לניהול מוניטין בגוגל והסרת מסמכים מהרשת.

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

אנשים בכלא עברו תהליך ובסופו של דבר מחכים ליום השחרור שלהם. אנו באתר מוניטין נט עוזרים לאסירים לפתוח דף חדש באזרחות ומוחקים עבורם את כל ה"קריירה השלילית" ואת האישומים שהופיעו עליהם לאורך השנים ברשת.

ניהול מוניטין לנפגעי מוניטין שלילי

פותחים דף חדש בגוגל לאסירים

אנשים לפני שחרור מהכלא מאד רוצים ליהנות מתדמית חדשה ונקייה בלי שיזכירו להם את פרשות העבר. לצערם ולצער רבים אחרים כמעט בלתי אפשרי למחוק מגוגל מידע או להסיר מסמכים. היתרון שלנו הוא – אנחנו יודעים למחוק מגוגל מידע שלילי רגיש, יודעים למחוק פסקי דין, יודעים למחוק סרטונים, יודעים למחוק תלונות ויודעים להדחיק איזכורים שליליים.

ניהול מוניטין ברשתות החברתיות זה אנחנו - מוניטין נט

כל אדם זכאי לקבל הזדמנות לניהול מוניטין ברשת

אנו מזמינים כל אדם בכל שעה ובכל יום ליצור עימנו קשר. הנה כאן מופיע הנייד של רונן הלל מנהל האתר ומייסד מוניטין נט. הנכם מוזמנים להתקשר עכשיו ל-0522508109 מכל מקום ולקבל אוזן קשבת, ייעוץ חינם ועזרה אמיתית ממי שבאמת מסוגל למחוק כמעט הכל מגוגל ולהסיר את התדמית השלילית שפגעה בכם והרסה את שמכם.

, מחיקת תוצאות שליליות

התקשרו לרונן הלל מומחה ניהול מוניטין למחיקת ודחיקת מידע שלילי מגוגל 0522508109

צרו קשר עכשיו ללא חשש (בתנאי שאלו שעות התקשרות מקובלות…). ניתן התקשר מוקדם בבוקר – אל דאגה –  הבוקר שלנו מתחיל בדרך כלל עם שיחות לאנשים וחברות שבאמת זקוקים לעזרה שלנו.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109