מפתח ההצלחה לניהול מוניטין עסקי

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

מפתח ההצלחה לניהול מוניטין עסקי

מה זה ניהול מוניטין עסקי ולמי זה טוב?

המטרה של ניהול מוניטין עסקי היא להציג את העסק שלך, החברה או העמותה באור חיובי ולשפר את הנראות והתדמית של העסק במנועי החיפוש. פעולה זו נעשית כדי להבטיח המשכיות ופעילות חיובית מול קהלי היעד ומול לקוחות פוטנציאליים.

ניהול מוניטין לעסקים – מוניטין נט

כיום, בעידן בו מתנהלות חקירות, נעשים מעצרים ומוגשים כתבי אישום נגד מנהלי עמותות, בכירים ודירקטורים – מורגשת פגיעה עצומה במוניטין של העמותה, המוניטין של החברה או בית העסק. חופש המידע והפומביות של הפרסומים ברשת מביאים לכך שבקלות ניתן לגלות מי פשט רגל, איזה עסק נמצא בכינוס נכסים, מי תבע, מי נתבע ומי נחקר בפרשה זו או אחרת.

הזליגה של המידע השלילי ברשת גורמת לנזקים כבדים. היא עלולה להרחיק את קהלי היעד, היא מביאה להריסה של התדמית שנבנתה בעמל רב במשך שנים והיא עלולה להרוס כל חלקה טובה.

מחיקת מוניטין שלילי לעסקים שנפגעו בגוגל

אם החברה, עמותה או בית העסק נפגע כתוצאה ממוניטין שלילי הטיפ הראשון והחשוב מכל הוא לא לבצע מהלכים פזיזים. אם נפגעת –דבר ראשון פנה למומחה לניהול מוניטין. אנו כאן נעזור לך להתמודד עם הלחץ, נפזר את העננה וננקה את התוצאות השליליות.

אם מופיעים כתמים וביקורת שלילית בגוגל חשוב להתמודד עם המידע השלילי ולנהל קמפיין חיובי.

בעוד שיהיו כאלה שיציעו לך דחיקה של תוצאות וכתבות, הרי שאנו מבטיחים מקסימום ניקיון ופועלים להסרה מוחלטת של התכנים הפוגעניים מהרשת.

מדובר כאן ביתרון עצום ובתרופה הנכונה לבעיה. כל פעולה אחרת עשויה להיות קוסמטיקה וברור שאי אפשר להעלים כתמים דיגיטליים ברשת עם פודרה, סומק או איפור.

לכן, בעל עסק, מנהל חברה, ראש עמותה, מנכ"ל או מקבל ההחלטות בחברה –לא די שתזהה את הכתבות השליליות שיש על העסק שלך. כדי לפתור את הבעיה שלך יש לך רק כתובת אחת לפנות אליה כדי להסיר דאגות וכתמים ולהבטיח שקט ושלום לעסק שלך.

אנו כאן לעזור בניהול מוניטין לעמותות, חברות ובתי עסק . אנו כאן לעזור לנפגעים ולסובלים מאזכורים פוגעניים ומידע שלילי.

ליצירת קשר מלאו פרטים בדף ונחזור בהקדם!

זקוק למומחה אמיתי שיעזור לך עכשיו להסיר מידע מהרשת ולפתוח דף נקי? הגעת לתחנה הנכונה כי יש רק כתובת אחת לטיפול במידע שלילי ברשת – מוניטין נט מומחים להורדת כתבות שליליות.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.