מפתח ההצלחה לניהול מוניטין עסקי

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

מפתח ההצלחה לניהול מוניטין עסקי

מה זה ניהול מוניטין עסקי ולמי זה טוב?

המטרה של ניהול מוניטין עסקי היא להציג את העסק שלך, החברה או העמותה באור חיובי ולשפר את הנראות והתדמית של העסק במנועי החיפוש. פעולה זו נעשית כדי להבטיח המשכיות ופעילות חיובית מול קהלי היעד ומול לקוחות פוטנציאליים.

ניהול מוניטין לעסקים – מוניטין נט

כיום, בעידן בו מתנהלות חקירות, נעשים מעצרים ומוגשים כתבי אישום נגד מנהלי עמותות, בכירים ודירקטורים – מורגשת פגיעה עצומה במוניטין של העמותה, המוניטין של החברה או בית העסק. חופש המידע והפומביות של הפרסומים ברשת מביאים לכך שבקלות ניתן לגלות מי פשט רגל, איזה עסק נמצא בכינוס נכסים, מי תבע, מי נתבע ומי נחקר בפרשה זו או אחרת.

הזליגה של המידע השלילי ברשת גורמת לנזקים כבדים. היא עלולה להרחיק את קהלי היעד, היא מביאה להריסה של התדמית שנבנתה בעמל רב במשך שנים והיא עלולה להרוס כל חלקה טובה.

מחיקת מוניטין שלילי לעסקים שנפגעו בגוגל

אם החברה, עמותה או בית העסק נפגע כתוצאה ממוניטין שלילי הטיפ הראשון והחשוב מכל הוא לא לבצע מהלכים פזיזים. אם נפגעת –דבר ראשון פנה למומחה לניהול מוניטין. אנו כאן נעזור לך להתמודד עם הלחץ, נפזר את העננה וננקה את התוצאות השליליות.

אם מופיעים כתמים וביקורת שלילית בגוגל חשוב להתמודד עם המידע השלילי ולנהל קמפיין חיובי.

בעוד שיהיו כאלה שיציעו לך דחיקה של תוצאות וכתבות, הרי שאנו מבטיחים מקסימום ניקיון ופועלים להסרה מוחלטת של התכנים הפוגעניים מהרשת.

מדובר כאן ביתרון עצום ובתרופה הנכונה לבעיה. כל פעולה אחרת עשויה להיות קוסמטיקה וברור שאי אפשר להעלים כתמים דיגיטליים ברשת עם פודרה, סומק או איפור.

לכן, בעל עסק, מנהל חברה, ראש עמותה, מנכ"ל או מקבל ההחלטות בחברה –לא די שתזהה את הכתבות השליליות שיש על העסק שלך. כדי לפתור את הבעיה שלך יש לך רק כתובת אחת לפנות אליה כדי להסיר דאגות וכתמים ולהבטיח שקט ושלום לעסק שלך.

אנו כאן לעזור בניהול מוניטין לעמותות, חברות ובתי עסק . אנו כאן לעזור לנפגעים ולסובלים מאזכורים פוגעניים ומידע שלילי.

ליצירת קשר מלאו פרטים בדף ונחזור בהקדם!

זקוק למומחה אמיתי שיעזור לך עכשיו להסיר מידע מהרשת ולפתוח דף נקי? הגעת לתחנה הנכונה כי יש רק כתובת אחת לטיפול במידע שלילי ברשת – מוניטין נט מומחים להורדת כתבות שליליות.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מחיקת כתבה מאתר

איך לבצע מחיקת כתבה מאתר? אם אתם מחפשים דרך/שיטה לביצוע מחיקת כתבה מאתר ? המענה שלכם – רונן הלל ניהול מוניטין – מוניטין נט. אנו

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109