מישהו מנהל נגדך קמפיין שלילי בגוגל?

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

במידה ומישהו, גורם מסוים, גוף אינטרסנטי, מתחרה או יריב מנהל נגדך קמפיין שלילי בגוגל ומכפיש את שמך יש מה לעשות! אם מלכלכים עלייך באינטרנט ומזהמים את השם שלך ברשתות החברתיות וגורמים לך נזק תדמיתי – יש פתרון לבעיה שלך!

אבל איך תדע אם מתנהל נגדך קמפיין שלילי? מתי תדע לזהות שהמוניטין שלך נפגע ברשת? איך תוכל לשמור על שמך ולהגן על התדמית שלך ברשת?

את התשובות לכל השאלות האלה  אנו מעניקים בחברת מוניטין נט. אבל יחד עם זאת ברור שאם פוגעים בשם שלך ברשת – ואם אתה חי בעולם האמיתי ומחובר לרשת ולאנשים – אין ספק שתדע על זה. הבעיה היא שלעיתים תדע על כך מאוחר מידי והפתרון שאולי יוכל לעזור לך יהיה ארוך, יקר ומתמשך, במקרים מסויימים גם בלתי אפשרי לטיפול.

אז מה עושים כדי לנקות לכלוכים מגוגל?

ראשית אנו בחברת מוניטין נט מציעים לבצע בדיקה מקיפה שתרכז את כל האינפורמציה ותיתן תמונה מלאה למצבך בגוגל. שירות כזה ניתן לקבל מאיתנו כדי להיות מעודכנים.

בדיקה כזו ניתן לבצע גם באופן עצמי כדי לדעת עד כמה מלכלכים עלייך ברשת ולהבין איך אתה נראה בגוגל.

חברת מוניטין נט מובילה בתחומה ומהוותיקות והראשונות בכל הקשור לניהול תדמית ברשת, ניהול מוניטין אישי, מיתוג אישי והדחקת אזכורים שליליים. לנו גם יתרונות משמעותיים של שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ויכולות גבוהות להשיג תוצאות מהירות ולמחוק כתבות שליליות ומסמכים בעיתיים. פעילות זו שאנו מבצעים נעשית בשקיפות מלאה וביסודיות.

ידוע כי גוגל לא משתף פעולה ומסרב להסיר תוכן מהאינטרנט. עד לאחרונה גוגל התנהל על פי מדיניות של אי התערבות בתוכן גולשים ורק במקרים קיצוניים ביותר ישנה התערבות מצידם.

לאחרונה, באמצע חודש מאי 2014, פסק בית המשפט הגבוה של האיחוד האירופי, על כך שחברת גוגל צריכה לפעול על פי מדיניות חדשה של "להעניק לאנשים את הזכות להישכח". כלומר גוגל תהיה מחוייבת מעתה, במקרים מסוימים, להיענות לבקשות מחיקה/הסרה.

עדיין לא ברור כיצד גוגל תגיב להחלטה ומה שברור הוא שהיא לא הולכת למחוק בסיטונאות תכנים ומסמכים סתם כך.

ומה אומר החוק בישראל וכיצד הוא מתייחס לכתבות שליליות?

כיום אם יש לך בעיה עם פרסום כזה או אחר, לרוב רק התערבות של בית משפט עשויה לעזור לך אם בחרת להתנהל בדרך של הגשת תביעות, צווים, פנייה לעורכי דין ועוד – זו בהחלט אפשרות. הניסיון שלנו אומר שדרך זו מצליחה במקרים בודדים וקיצוניים. אנו לא פוסלים את  הגישה הזו – אנו מציעים מסלול שונה שבמקרים רבים יידע לפתור את הבעיה בדרך מהירה וטובה.

כיום תכנים שעולים באינטרנט ביוטיוב, גוגל, בבלוגים, ברשתות חברתיות, באתרי דעות ואתרי מאמרים, בפורומים, באתרי שיתוף, בפורטלים חדשותיים ובאתרים ייעודיים – כולם נכתבים ונערכים על ידי אנשים/מנהלי תוכן/בלוגרים/כתבים או עיתונאים. בעצם כל אחד יכול להעלות תוכן לאינטרנט. השאלה הגדולה מי אחראי לתכנים שעולים ומה קורה אם התוכן השלילי נוצר כדי לפגוע בך, להשחיר את שמך ולגרום לך נזק כלכלי, תדמיתי ועסקי. נזק כזה הוא פועל יוצא של נקמה או כל סיבה אחרת. הטיפול בנזקים וכתמים דיגיטליים כאלה בעייתי ביותר וכדי להיפטר ממנו דרוש מומחה. מומחה למחיקת כתבות שליליות ולהדחקת איזכורים שליליים – כלומר חברת  monition-net.co.il .

בשנים האחרונות ניתחנו מאות פניות שהגיעו אלינו כדי להסיר מסמכים מהאינטרנט ולנקות את גוגל. פניות כאלה מגיעות מבעלי עסקים שמגלים שהשם שלהם נפגע בתוצאות החיפוש של השם שלהם או שם העסק. דיווחים שקיבלנו מבטאים נזקים כלכליים רבים שנגרמו לבעלי עסקים כתוצאה מכתבות שליליות – דבר שהביא לביטול עסקאות, הפסקת התקשרות וגם הרתעות והימנעות מיצירת קשר. כתוצאה מכך הרבה עסקאות קיימות בוטלו ועוד יותר עסקאות פוטנציאליות. אין ספק שזה נזק עצום לעסק ולמוניטין של בעל העסק או האדם שנפגע. נזק כספי ונזק אישי שפוגע לא רק בעסק אלא גם באדם ובמשפחה שמסביב.

אם אתה סובל מבעיה כפי שהוסברה במאמר זה – אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר. אל תיתן לעצמך להפסיד בקרב! Google לא תפתור את הבעיות שלך סתם כך. עלייך להיות אקטיבי!

אם אתה סובל מכתבות שליליות, אם תוצאות החיפוש בגוגל מזיקות לך, אם השם שלך נפגע ואם נגד העסק שלך התנהל קמפיין שלילי אתה מוזמן לפנות אלינו כדי שנעזור לך להסיר את התוצאות השליליות, להדחיק את הביטויים הלא מחמיאים ולעזור לך לפתוח דף נקי וחלק בגוגל.

הפעילות שלנו עוזרת לנקות את התדמית בגוגל אבל גם נותנת הזדמנות חדשה לעסק שלך ולשם שלך להתחיל מחדש עם תדמית נקייה. פעילות כמו שלנו תעזור לך להחזיר את הלקוחות ותיצור אמון מחודש. אנחנו כאן בשבילך!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מחיקת כתבה מאתר

איך לבצע מחיקת כתבה מאתר? אם אתם מחפשים דרך/שיטה לביצוע מחיקת כתבה מאתר ? המענה שלכם – רונן הלל ניהול מוניטין – מוניטין נט. אנו

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109