מחיקת מסמכים משפטיים – מחיקת פרשיות מהעבר

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

ניהול מוניטין זה מוניטין נט - הדחקת תוצאות שליליות

השלמות גוגל

אוטוקומפליט – ההשלמות של גוגל לתוצאות החיפוש  בגוגל עלולות להיות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

מחיקת מסמכים משפטיים – מחיקת פרשיות מהעבר

פונים אל מוניטין נט פונים לקוחות מכל הסוגים וכל המעמדות. אנו משתדלים לספק שירות ניהול מוניטין לכולם בתנאי ששכנעו אותנו שהם ראויים שנשקיע עבורם את כל היכולות המקצועיות שלנו וניתן להם שירות וי איי פי כמו שאנו יודעים לתת.

בין הפונים אלינו נמצאים עורכי דין, רופאים, מהנדסים, פוליטיקאים, אישי ציבור, בעלי עסקים, מנכ"לים, מנהלים, מורים, פסיכולוגיים, ועוד שורה ארוכה של בעלי מקצועות חופשיים וגם עמך ישראל – שכירים ועצמאיים.

בין כל הפונים יש גם לא מעט מותגים וחברות הזקוקות לשירותים שלנו למחיקת מסמכים מהרשת ומחיקת מסמכים משפטיים. השירות שאנו מציעים לניהול מוניטין אינטרנטי עוזר גם להרבה מאד אנשים שמעדו בחייהם, ביצעו שטויות, עשו בעיות בעבר וכיום מצטערים על כך. חלק מהלקוחות שלנו עם עצירים הזקוקים לניהול מוניטין, אסירים ואסירים לשעבר.

כאן אנו מקבלים הרבה מאד פניות ואנו בוחרים בקפידה רבה עם מי לעבוד ולמי לעזור. פונים אלינו בני משפחה, בנות זוג, הורים וגם אסירים שמבקשים את עזרתנו.

חשוב לציין כי רק מי שניהלו נגדו קמפיין שלילי בגוגל, רק מי שנפגע מהחשיפה התקשורתית, רק מי שעמד בבית משפט והמצלמות מולו ורק מי שעושה חיפוש שמו בגוגל – מבין עד כמה הרסנית יכולה להיות המשמעות של תוצאה שלילית ברשת או אזכורים פוגעניים.

שירות ניהול מוניטין שאנו מציעים הוא שירות בו אנו מוחקים מהרשת מידע שלילי. מוחקים מסמכים משפטיים, דיונים משפטיים, פסקי דין וכל מידע המופיע באינטרנט. אנו עושים זאת כי אנו מבינים עד כמה מידע רגיש זה עלול לפגוע בהמשך חייו של הלקוח שלנו וזו הסיבה שאנו עובדים באופן היסודי ביותר ומבצעים את כל הנדרש כדי למחוק פרשיות עבר, להסיר תוצאות מביכות ולהדחיק אזכורים שליליים מהרשת.

כאן המקום לציין שאנו שמחים לעזור ולהגן על הלקוחות שלנו ועושים זאת באופן דיסקרטי ובשילוב שיטות בלעדיות לנו. ולכן, אם אתם מכירים חבר, בן משפחה או אם אתם סובלים ממידע שלילי באינטרנט פנו אלינו כדי שננהל את המוניטין שלכם ושם היקרים לכם בגוגל.

אנחנו כאן כדי לספק ביטחון ותוצאות ובעיקר לאפשר התחלה של חיים חדשים ללא עכבות וללא כתמים מהעבר.

מלאו פרטים בדף יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109