מחיקת כתבות שליליות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

חשיפה, בדרך כלל, מניבה תוצאות חיוביות, מקדמת את הפרסום האישי או העסקי ומניעה לפעולה. אבל בעולם ה-ניו מדיה, חשיפה, ובמקרים מסויימים חשיפת יתר, עלולה לגרום לנזק כבד ולפגיעה במוניטין.

פרסום פרטים שליליים על מצבך האישי, העסקי או המשפטי או פרסום כתבות, אייטמים, ידיעות או תביעות משפטיות שקשורות לטעויות שעשית בעבר – עלולות לתפוס בולטות במנוע חיפוש גוגל כאשר הנתונים השליליים עלולים להופיע בעמוד הראשון בגוגל בתוצאות החיפוש.

יש דרך להתמודד עם תוצאות שליליות, תכנים פוגעניים ופרסום נתונים אישיים או כלכליים שמופיעים באינטרנט – בתוצאות החיפוש בגוגל ובמנועי החיפוש. יש דרך לנהל את המוניטין האישי והעסקי באינטרנט, למחוק איזכורים שליליים, להסיר תוצאות חיפוש לא רצויות ולהדחיק תכניםפוגעניים.

יש גם דרך למחוק תוצאות שליליות ולהתמודד עם מידע פוגעני, לשוןן הרע, פגיעה בפרטיות, הפרה של זכויות יוצרים וכאלה שגורמים לנזקים תדמיתיים כבדים.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כדי לבחון מסלול לניהול התדמית שלך ברשת  – orm – כדי לספק לך את התוצאות הטובות ביותר ואת הפתרון להתמודדות עם תכנים פוגעניים ומידע שלילי. אנו מציעים לך חבילה של שירותים לניהול מוניטין באינטרנט.

אתה מוזמן להגיש אלינו בקשה ל/ניהול מוניטין/מחיקת מוניטין ואנו כבר נדאג לסייע לך להתמודד ועם הבעיה ולהציע פתרון שיעזור לך להמשיך בדרך ולמזער את הנזקים  התדמיתיים.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109