מחיקת כתבות שליליות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

חשיפה, בדרך כלל, מניבה תוצאות חיוביות, מקדמת את הפרסום האישי או העסקי ומניעה לפעולה. אבל בעולם ה-ניו מדיה, חשיפה, ובמקרים מסויימים חשיפת יתר, עלולה לגרום לנזק כבד ולפגיעה במוניטין.

פרסום פרטים שליליים על מצבך האישי, העסקי או המשפטי או פרסום כתבות, אייטמים, ידיעות או תביעות משפטיות שקשורות לטעויות שעשית בעבר – עלולות לתפוס בולטות במנוע חיפוש גוגל כאשר הנתונים השליליים עלולים להופיע בעמוד הראשון בגוגל בתוצאות החיפוש.

יש דרך להתמודד עם תוצאות שליליות, תכנים פוגעניים ופרסום נתונים אישיים או כלכליים שמופיעים באינטרנט – בתוצאות החיפוש בגוגל ובמנועי החיפוש. יש דרך לנהל את המוניטין האישי והעסקי באינטרנט, למחוק איזכורים שליליים, להסיר תוצאות חיפוש לא רצויות ולהדחיק תכניםפוגעניים.

יש גם דרך למחוק תוצאות שליליות ולהתמודד עם מידע פוגעני, לשוןן הרע, פגיעה בפרטיות, הפרה של זכויות יוצרים וכאלה שגורמים לנזקים תדמיתיים כבדים.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כדי לבחון מסלול לניהול התדמית שלך ברשת  – orm – כדי לספק לך את התוצאות הטובות ביותר ואת הפתרון להתמודדות עם תכנים פוגעניים ומידע שלילי. אנו מציעים לך חבילה של שירותים לניהול מוניטין באינטרנט.

אתה מוזמן להגיש אלינו בקשה ל/ניהול מוניטין/מחיקת מוניטין ואנו כבר נדאג לסייע לך להתמודד ועם הבעיה ולהציע פתרון שיעזור לך להמשיך בדרך ולמזער את הנזקים  התדמיתיים.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

איך מנקים כתבות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין – הרשימה השחורה

אם פישלתם אתם בטח מכירים את האמרה שאין הזדמנות שנייה לתיקון הרושם הראשוני. אם השארתם רושם גרוע ברור לכם שתשלמו על כך מחיר ושתצטרכו להשקיע

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

איך למחוק עמוד גוגל לעסק שלי

איך למחוק עמוד/מיקום/ערך בגוגל לעסק שלי/גוגל מפות – Google My Business איך למחוק את כל הביקורות הרעות בגוגל לעסק שלי? איך להתמודד עם ביקורות שליליות בגוגל

לא תאמינו מה אפשר למחוק מגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל מועמדים לעבודה חדשה אבל חוששים שלא תתקבלו בגלל התוצאות השליליות בגוגל? המקרה שלכם הוא לא חריג. מאות ואלפי אנשים מתמודדים מידי חודש

הדחקת איזוכרים שליליים

מחיקת מידע הכולל נתונים רגישים

מחיקת מידע הכולל נתונים רגישים אם עד היום חשבת שאי אפשר למחוק מידע מהאינטרנט – קבל תיקון! מוניטין נט, בהובלת רונן הלל, מציעה שירות ייחודי

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.