מחיקת כתבות על עבירות מס

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

מחיקת כתבות על עבירות מס

אם חס וחלילה יש לך בעיות עם רשויות המס, מס הכנסה, מע"מ או בכלל עם רשויות החוק במדינת ישראל והועלו נגדך חשדות על עבירות מס או שנעצרת לצורך חקירה – הרי שמבחינת גוגל דינך נגזר! אנו נעזור לך למחוק ולהדחיק את כל האיזכורים השליליים!

החוק בישראל מאפשר להעלות כל ידיעה הנוגעת אלייך עם פרטים על כל דבר עבירה שעשית או שלא עשית – מהקטנה ביותר ועד לגדולה והמשמעותית ביותר. פועל יוצא לכך הוא שהרבה מאד אנשים טובים ורגילים מגלים כי שמם הוכתם בגוגל והם מגלים כתבות רבות שליליות הנוגעות לשמם.

גם אנשי עסקים ובעלי חברות מתמודדים עם פרסומים שליליים ברשת ועם תביעות הנוגעות לענייני מיסוי, חשבוניות, דוחות ותשלומים הנוגעים לרשויות המס, מס הכנסה, רשות המיסים, מע"מ וכיוצ"ב.

אנו מזמינים אותך לשכור את השירותים של מוניטין נט כדי למחוק למקסימות תביעות, פסקי דין מעצרים, ידיעות שליליות וביקורות פוגעניות!

יש לנו התמחות מיוחדת בכל הנוגע לעבירות מס ולחשדות בענייני תביעות כספיות ומיסים.

אם/מאחר ונפגעת כתוצאה ממידע אישי שנחשף בגוגל ובאתרים השונים, אם פורסמו נגדך חשדות, תביעות וידיעות הגורמות לך נזק – אנו הכתובת היחידה שבאמת יכולה לעזור לך באופן מיידי!!!

להזמנת השירות – יש ליצור עימנו קשר עכשיו באמצעות הטופס או להתקשר לנייד במהלך שעות העבודה!

למקרים דחופים של ניהול מוניטין בגוגל – ניתן ליצור קשר 24/7.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין זו מומחיות ובדיוק כפי שלא תבחר להעסיק עובדים חסרי ניסיון וללא הכשרה – כך גם בניהול מוניטין. שמי רונן הלל ואני חוקר מידע

הסרת פסקי דין

הסרת פסקי דין היא צורך של רבים הנפגעים מהתוכן המופיע במנועי החיפוש השונים ובמיוחד בגוגל. פסקי דין חושפים פרשיות מהעבר. פסקי דין ומסמכים משפטיים מגלים

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

ניהול מוניטין – מספר 1 בישראל

מוניטין נט – מספר 1 בישראל בשירותי ניהול מוניטין אם המטרה שלך לפתור את הבעיות שלך ברשת, לנקות מוניטין שלילי ולפעול באופן שיווקי בריא ונכון

ניהול מוניטין באינטרנט

ניהול מוניטין בתל אביב

ניהול מוניטין בתל אביב הוא חלק מהשירות של מוניטין נט. אנו מציעים שירות לעסקים ופרטיים מתל אביב ומכלל אזורי הארץ, בכל גוש דן וכן בכל

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.