מחיקה מגוגל – בהחלט אפשרי

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

מחיקה מגוגל – כן זה אפשרי באינטרנט

מחיקה מגוגל כן זה אפשרי זו לא סיסמה אלא הבטחה והתחייבות שלנו – מרגע שאנו מסכמים על טיפול בבקשה של לקוח עסקי או לקוח פרטי המעוניין במחיקת מסמכים מגוגל, הדחקת מידע או הסרת פסקי דין. בראש ובראשונה אנו מתחייבים לתוצאות וזו הסיבה שהפכנו למובילים בתחום ולספקי שירות נבחרים של מנהלים, מנכ"לים ומובילי דעה הסובלים מתדמית שלילית. '.

אם הבעיה שלכם היא –חשיפה שלילית, כתבות בעליות, סקירות מגמתיות ותכנים שליליים בגוגל – לנו יש תרופה לכאבים שלך. אם הבעיה שלך מורכבת יותר ואתה זקוק לעזרה של הטוב ביותר – אל תבזבז זמן. צור קשר עכשיו!!!.

היעזרו במומחיות שלנו לנקות את גוגל מאזכורים שליליים

המומחיות שלנו היא לעזור לאנשים פרטיים, בעלי מקצוע ולקוחות מכל התחומים להתמודד עם גוגל ולייצר פתרונות איכותיים לתוצאות חיפוש המציגות נראות שלילית ותוצאות פוגעניות.  מוניטין נט עוזרים לך לנצח את התוצאות השליליות בגוגל.

קיימות שיטות רבות להתמודדות עם מידע שלילי בגוגל. אבל יש רק דרך אחת לנצח את התוכן השלילי ולהסיר את פסקי הדין,כתבי האישום, התביעות, המסמכים החושפים מידע אישי ועסקי וכמובן כל מה שקשור למידע כמו מצב כלכלי, פשיטות רגל, הסדרי חוב או נושאים שבינו לבינה.

בישראל תמצאו כל מיני מפרסמים שיציעו לכם התמודדות חלקית עם המצוקה שלכם ברשת, כאלה שיציעו לכם פתרונות זמניים או דרכים לא ברורות לניהול המוניטין והדחקת מידע שלילי. אנו כאן כדי לתת לכם תשובות לכל השאלות ופתרון לא לבעיות הקשות ביותר. גם אם המידע השלילי עליכם מופיע בגוגל 14 שנה או 4 שנים – אנו נדע להסירו ולייצר עבורכם פתרון כי רק לנו ש את ארסנל הכלים לניצחון במאבקים תדמיתיים וענייני מוניטין אישי ועסקי בגוגל. ..

פתחו דף נקי בגוגל עם מוניטין נט

להזמנת שירות ניקיון גוגל, מחיקה בגוגל, הסרה בגוגל, ניהול מוניטין בגוגל וכל מה שקשור לניהול מידע ותוכן בגוגל – פנו עכשיו אלינו.  אנו מסירים תוצאות רעות וביטוים קשים ושליליים מגוגל. אנו לא נאפשר לאף אחד לפגוע בשם שלכם ברשת ואם כבר נפגעתם דעו כי יש לכם על מי לסמוך ברשת בניהול התכנים והפעילות בגוגל.  פנו אלינו עכשיו להסרה מגוגל ונעזור גם לכם.

הזמינו כרגע שירות של הסרת תוצאות גוגל ומחיקת תוצאות שליליות בגוגל באופן מקצועי ותוך זמן קצר ביותר.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

איך מנקים כתבות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין – הרשימה השחורה

אם פישלתם אתם בטח מכירים את האמרה שאין הזדמנות שנייה לתיקון הרושם הראשוני. אם השארתם רושם גרוע ברור לכם שתשלמו על כך מחיר ושתצטרכו להשקיע

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

איך למחוק עמוד גוגל לעסק שלי

איך למחוק עמוד/מיקום/ערך בגוגל לעסק שלי/גוגל מפות – Google My Business איך למחוק את כל הביקורות הרעות בגוגל לעסק שלי? איך להתמודד עם ביקורות שליליות בגוגל

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.