למה חשוב להסיר פרסומים שליליים מגוגל?

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

למה חשוב להסיר פרסומים שליליים מגוגל?

למה חשוב להסיר פרסומים שליליים בגוגל? כתבה שפורסמה לאחרונה בתקשורת מדווחת על מועמד לחברות בדירקטוריון של אחת מהחברות הממשלתיות נדחה בגלל תביעה על אונס מלפני 20 שנה. מבלי להיכנס לעובדות ולתיק המשפטי, אנו נתייחס כאן רק להיבטים התקשורתיים ולתחום ניהול מוניטין בגוגל.

השידוך שהתבטל בגלל כתבות שליליות – יש פתרון!
רונן הלל ניהול מוניטין

בשנים האחרונות סייענו להרבה מאד אנשים ששמם נפגע בתקשורת בגלל תלונות שווא, האשמות שנופצו וטענות שהועלו ללא בסיס. אותם אנשים – שמם הטוב נפגע והוכתם בכל ערוצי התקשורת לרבות האינטרנט. אנו,  במוניטין נט, מספקים להם הגנה, בונים להם תדמית חדשה וראויה ומסירים את האיזכורים השליליים.

נציין כי  אותו בכיר דיווח בתצהיר כי בעקבות התביעה שהוגשה נגדו לאחרונה, עם התייחסות לכאורה לפרשה מלפני 20 שנה, ופורסמה כעת בתקשורת, נגרם לו נזק עצום ובשל כך הוא טוען כי איבד הצעות עבודה ומשרות רבות בכירות שהוצעו לו בעקבות הפרסומים האחרונים בגוגל ובתקשורת.

אותו בכיר ציין בתצהיר לבית המשפט כי פרסום שמו בתקשורת פגע מאד בחייו: "בעקבות הפגיעה בשמי הטוב נאלצתי להסיר את מועמדותי למספר תפקידים בכירים בסקטור הציבורי והפרטי שהוצע לי לשמש בהם קודם", ועוד הוא מוסיף "הייתי אמור להתמנות חבר דירקטוריון בחברה ממשלתית גדולה, ובשל הגשת התביעה זה לא יצא לפועל… מוניתי כחבר ועדת ערר במשרד ממשלתי, אולם בהתייעצות עם יו"ר ועדת הערר הוחלט בשל הפרסומים שלא אתחיל בתפקיד".

ניהול מוניטין ברשתות החברתיות זה אנחנו - מוניטין נט
ניהול מוניטין ברשתות החברתיות זה אנחנו – מוניטין נט

עוד מוסיף אותו בכיר שנתבע כעת על מעשים מהעבר כי הוא התמנה כשותף במשרד עורכי דין מוביל, "אך בשל הפרסומים הנוגעים לטענותיה המוכחשות של התובעת, ירד אף עניין זה מסדר היום… מוסדות חינוכיים בהם הרציתי הודיעו לי כי הם מבקשים להפסיק את ההתקשרות איתי או שניתקו עימי מגע".

מסתבר כי גם אחרי 20 שנה ניתן להעלות בתקשורת מקרים וטענות קשות כמו אונס ובהחלט מדובר בנושאים לגיטימיים ולכל אחד ואחד הזכות להתלונן או להתגונן. אנו כאן מדגישים כי אנו לא מתייחסים לסוגיה הלגיטימית השמורה לכל אדם ואדם להתלונן ולהביע את דעתו. אנו מתייחסים כאן להשלכות החמורות של פרסומים שליליים בגוגל ובתקשורת.

מלכלכים עלייך? מהיום כבר לא צריך להסתתר
מלכלכים עלייך? מהיום כבר לא צריך להסתתר

אנו לא מעודדים הטרדה מינית מכל סוג וגם לא עבירות כאלה ואחרות. כחברה העוסקת בניהול מוניטין אנו בוחרים בקפידה למי מגיע שנעזור לו ונגן על שמו בתקשורת ושוב מדגישים כי אנו כנגד הטרדה או אלימות מכל סוג. העניין שלפנינו כאן הוא הקלות בה ניתן לפגוע בבכירים ובעצם בכל אדם באמצעות פרסומים כאלה או אחרים באמצעי המדיה השונים.

רונן הלל תוצאות ניהול מוניטין
רונן הלל תוצאות ניהול מוניטין

למה זה כ"כ חשוב? מתברר כי יש עדיין אנשים שהואשמו לפני 15 ו-20 שנה בכל מיני האשמות והעברות שלא היו ולא נבראו וטענות והאשמות אלה עדיין מופיעות בגוגל. אנו חושבים שאין הצדקה לפרסומים שליליים מסוג זה, במיוחד אם התיקים נסגרו, האשמות בוטלו והבועה הופרחה.

ניהול מוניטין לעסקים -ניהול מוניטין בגוגל
ניהול מוניטין לעסקים -ניהול מוניטין בגוגל

אנו מזמינים בכירים ואנשים מכל מעמד ותפקיד להיעזר בשירותים שלנו לניהול מוניטין ברשת ולמחיקת טענות שווא והאשמות חסרות שחר.

השירות שלנו בתשלום והוא שווה הכל – במיוחד כשמדובר בשם הפרטי או במותג העסקי שלכם.

ניתן ליצור עימנו קשר מיידי.

רונן הלל המומחה לניהול מוניטין ישמח להקשיב ולסייע על מנת לפתור את הבעיה, גם אם מדובר בתיקים מלפני עשור או שניים שעדיין מופיעים ברשת.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מחיקת כתבה מאתר

איך לבצע מחיקת כתבה מאתר? אם אתם מחפשים דרך/שיטה לביצוע מחיקת כתבה מאתר ? המענה שלכם – רונן הלל ניהול מוניטין – מוניטין נט. אנו

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109