למה חשוב להסיר פרסומים שליליים מגוגל?

ניהול מוניטין בגוגל

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

מיתוג אישי לבכירים - ניהול מוניטין ברשת - המפתח לקידום שלך

מנהל מוניטין

כך תגיעו למנהל המוניטין הטוב בישראל! ניהול מוניטין בגוגל היא

ניהול מוניטין לפי עיסוק

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

למה חשוב להסיר פרסומים שליליים מגוגל?

למה חשוב להסיר פרסומים שליליים בגוגל? כתבה שפורסמה לאחרונה בתקשורת מדווחת על מועמד לחברות בדירקטוריון של אחת מהחברות הממשלתיות נדחה בגלל תביעה על אונס מלפני 20 שנה. מבלי להיכנס לעובדות ולתיק המשפטי, אנו נתייחס כאן רק להיבטים התקשורתיים ולתחום ניהול מוניטין בגוגל.

השידוך שהתבטל בגלל כתבות שליליות – יש פתרון!
רונן הלל ניהול מוניטין

בשנים האחרונות סייענו להרבה מאד אנשים ששמם נפגע בתקשורת בגלל תלונות שווא, האשמות שנופצו וטענות שהועלו ללא בסיס. אותם אנשים – שמם הטוב נפגע והוכתם בכל ערוצי התקשורת לרבות האינטרנט. אנו,  במוניטין נט, מספקים להם הגנה, בונים להם תדמית חדשה וראויה ומסירים את האיזכורים השליליים.

נציין כי  אותו בכיר דיווח בתצהיר כי בעקבות התביעה שהוגשה נגדו לאחרונה, עם התייחסות לכאורה לפרשה מלפני 20 שנה, ופורסמה כעת בתקשורת, נגרם לו נזק עצום ובשל כך הוא טוען כי איבד הצעות עבודה ומשרות רבות בכירות שהוצעו לו בעקבות הפרסומים האחרונים בגוגל ובתקשורת.

אותו בכיר ציין בתצהיר לבית המשפט כי פרסום שמו בתקשורת פגע מאד בחייו: "בעקבות הפגיעה בשמי הטוב נאלצתי להסיר את מועמדותי למספר תפקידים בכירים בסקטור הציבורי והפרטי שהוצע לי לשמש בהם קודם", ועוד הוא מוסיף "הייתי אמור להתמנות חבר דירקטוריון בחברה ממשלתית גדולה, ובשל הגשת התביעה זה לא יצא לפועל… מוניתי כחבר ועדת ערר במשרד ממשלתי, אולם בהתייעצות עם יו"ר ועדת הערר הוחלט בשל הפרסומים שלא אתחיל בתפקיד".

ניהול מוניטין ברשתות החברתיות זה אנחנו - מוניטין נט
ניהול מוניטין ברשתות החברתיות זה אנחנו – מוניטין נט

עוד מוסיף אותו בכיר שנתבע כעת על מעשים מהעבר כי הוא התמנה כשותף במשרד עורכי דין מוביל, "אך בשל הפרסומים הנוגעים לטענותיה המוכחשות של התובעת, ירד אף עניין זה מסדר היום… מוסדות חינוכיים בהם הרציתי הודיעו לי כי הם מבקשים להפסיק את ההתקשרות איתי או שניתקו עימי מגע".

מסתבר כי גם אחרי 20 שנה ניתן להעלות בתקשורת מקרים וטענות קשות כמו אונס ובהחלט מדובר בנושאים לגיטימיים ולכל אחד ואחד הזכות להתלונן או להתגונן. אנו כאן מדגישים כי אנו לא מתייחסים לסוגיה הלגיטימית השמורה לכל אדם ואדם להתלונן ולהביע את דעתו. אנו מתייחסים כאן להשלכות החמורות של פרסומים שליליים בגוגל ובתקשורת.

מלכלכים עלייך? מהיום כבר לא צריך להסתתר
מלכלכים עלייך? מהיום כבר לא צריך להסתתר

אנו לא מעודדים הטרדה מינית מכל סוג וגם לא עבירות כאלה ואחרות. כחברה העוסקת בניהול מוניטין אנו בוחרים בקפידה למי מגיע שנעזור לו ונגן על שמו בתקשורת ושוב מדגישים כי אנו כנגד הטרדה או אלימות מכל סוג. העניין שלפנינו כאן הוא הקלות בה ניתן לפגוע בבכירים ובעצם בכל אדם באמצעות פרסומים כאלה או אחרים באמצעי המדיה השונים.

רונן הלל תוצאות ניהול מוניטין
רונן הלל תוצאות ניהול מוניטין

למה זה כ"כ חשוב? מתברר כי יש עדיין אנשים שהואשמו לפני 15 ו-20 שנה בכל מיני האשמות והעברות שלא היו ולא נבראו וטענות והאשמות אלה עדיין מופיעות בגוגל. אנו חושבים שאין הצדקה לפרסומים שליליים מסוג זה, במיוחד אם התיקים נסגרו, האשמות בוטלו והבועה הופרחה.

ניהול מוניטין לעסקים -ניהול מוניטין בגוגל
ניהול מוניטין לעסקים -ניהול מוניטין בגוגל

אנו מזמינים בכירים ואנשים מכל מעמד ותפקיד להיעזר בשירותים שלנו לניהול מוניטין ברשת ולמחיקת טענות שווא והאשמות חסרות שחר.

השירות שלנו בתשלום והוא שווה הכל – במיוחד כשמדובר בשם הפרטי או במותג העסקי שלכם.

ניתן ליצור עימנו קשר מיידי.

רונן הלל המומחה לניהול מוניטין ישמח להקשיב ולסייע על מנת לפתור את הבעיה, גם אם מדובר בתיקים מלפני עשור או שניים שעדיין מופיעים ברשת.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

ניהול מוניטין באינטרנט

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

Facebook
Twitter
LinkedIn

עוד על ניהול מוניטין באינטרנט

מערכת ניהול מוניטין ב-Google

מערכת ניהול מוניטין ב-Google הכירו את מערכת ניהול מוניטין ב-Google לאיתור פתרונות מוניטין באינטרנט. שירות בינלאומי, בכל שפה ומקום. הפתרון לרישומים שליליים באינטרנט. אם המטרה

איל פונים לגוגל העולמית

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל בעלי מקצוע, מנהלי חברות ועסקים מה הם רוצים? הם רוצים תוצאות והצלחה ובין היתר ניתן להשיג זאת באמצעות קידום אתרים אורגני

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

איך לנצח את תולעת המשפט

איך מנצחים את תולעת המשפט ומעלימים תוצאות שליליות מהחיפוש אתר תולעת המשפט הוא אתר שמפרסם פסקי דין, החלטות שיפוטיות, דיונים משפטיים ועוד. האתר מפרסם פסקי

בקשות למחיקת כתבה - הסרת מידע מגוגל - ניהול מוניטין - מוניטין נט רונן הלל

ניהול מוניטין בשילוב ChatGPT

ניהול מוניטין משולב עם ChatGPT ניהול מוניטין משולב עם chatgpt הוא כלי רב עוצמה לעסקים וגם לכל אדם מכל מקום בעולם. זהו כלי אפקטיבי שיכול

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

כיצד החיפוש של גוגל עובד?

ניקוי מידע מקוון בואו ללמוד כיצד החיפוש של גוגל עובד? כיצד החיפוש של גוגל עובד? בואו ללמוד על ניקוי מידע מקוון. מנוע החיפוש של גוגל הוא

תורמים לקהילה

ניהול מוניטין למסעדות

ניהול מוניטין למסעדות פוסט זה עוסק בשירות של ניהול מוניטין למסעדות ולעוסקים בתחום המזון והאירוח. לא פשוט לנהל מסעדה בישראל, במיוחד אם התדמית שלך נפגעה

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי, מחיקת כתבות ופסקי דין

הגיע הזמן לנקות את תוצאות החיפוש השליליות מהאינטרנט!

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109 או לשלוח וואטסאפ 

לשיחת ייעוץ חינם עם רונן הלל מומחה לניהול מוניטין באינטרנט. השאירו פרטים או שילחו וואטסאפ.