להסיר פרסום שלילי

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

להסיר פרסום שלילי

רוצים לקבל מענה איך נעלמים ממנוע החיפוש של גוגל? בימים אלה גוגל חוגגת 20 שנה וכשאתם מגגלים את השם שלכם או מעלים כל שאלה במנוע החיפוש יתכן שתגלו תוצאות שליליות. מסתבר שגוגל פועלת בחלק מהמקרים כ-חרב פיפיות.

!מחיקה מגוגל - זה מוניטין נט

אם רציתם לבצע פעולה כדי להפיק ממנה תועלת הרי שחיפוש בגוגל עלול להביא לתוצאות הפוכות. אם,לדוגמה חיפשתם מידע איך להגיע לרופא מסוים אך כשגיגלתם את שמו גיליתם ביקורות מכוערות… זו דוגמה לעיוות שגוגל יכול לייצר,  גם אם ברור מעבר לכל ספק שמדובר בקמפיין שלילי שהועלה כנגד אותו רופא ובשיימינג פרוע.

איך מנוע החיפוש של גוגל משפיע על שוק העבודה?

אם אתם מועמדים לתפקיד מסוים – קחו בחשבון שיהיו מי שהיו מטעם חברת ההשמה או החברה הקולטת שישקיעו עשרות שעות של חיפוש בגוגל כדי לשאוב כל פרט מידע עליכם.
אם אתם מועמדים לתפקיד כל שהוא – הרי שגם אם עשיתם עבירת תנועה לפני 15 שנים – סביר להניח שהיא תופיע במנוע החיפוש של גוגל ותשפיע במידה זו או אחרת על סיכויי ההשתלבות שלכם באותה חברה.
קל וחומר כאשר עשיתם טעויות בחייפ ושילמתם מחיר יקר. גוגל לא מכירה אתכם או תסלח לכם. גוגל, בדרך כלל, לא מתערבת בתכנים ברשת וכדי לעזור לכם בכל נושא וסוגיה הנוגעת למחיקה מגוגל, הסרה ממנוע החיפוש וכדומה – אנו הכתובת שלכם!
מלכלכים עלייך בגוגל. מנהלים נגדך קמפיין שלילי. פנה למוניטין נט עכשיו

איך אפשר להסיר פרסומת שלילית מגוגל?

לא קל לנצח את גוגל ולא פשוט להסיר שיימינג, לכלוכים, קללות, הכפשות וביקורות רעות אבל אנו הצלחנו לאורך השנים לעזור להרבה מאד אנשים וחברות שנפגעו מגוגל. אנו הצלחנו למחוק ביטויים קשים, כתבות שליליות וביקורות קטלניות.  יש גם לא מעט אנשים שזכו לתארים כמו שקרן, נוכל, רמאי, גנב, רוצח וכו' בגוגל גם אם לא דבק בהם רבב. אנחנו באתר ניהול מוניטין, בהובלת רונן הלל מומחה גוגל לניהול מוניטין עזרנו וגם פתרנו את הבעיות!
ניהול מוניטין ברשת – זו המומחיות שלנו לנקות כתבות שליליות!

השירות שלנו מבוסס על הביטוי – הכל אפשרי. אם יש לכם בעיה בגוגל ובפרסומים שליליים – אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ אישי ודסקרטי ובדרך זו תוכלו לשכור את השירות שלנו ותנצחו בקרב על השם שלכם!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין זו מומחיות ובדיוק כפי שלא תבחר להעסיק עובדים חסרי ניסיון וללא הכשרה – כך גם בניהול מוניטין. שמי רונן הלל ואני חוקר מידע

הסרת פסקי דין

הסרת פסקי דין היא צורך של רבים הנפגעים מהתוכן המופיע במנועי החיפוש השונים ובמיוחד בגוגל. פסקי דין חושפים פרשיות מהעבר. פסקי דין ומסמכים משפטיים מגלים

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

ניהול מוניטין – מספר 1 בישראל

מוניטין נט – מספר 1 בישראל בשירותי ניהול מוניטין אם המטרה שלך לפתור את הבעיות שלך ברשת, לנקות מוניטין שלילי ולפעול באופן שיווקי בריא ונכון

ניהול מוניטין באינטרנט

ניהול מוניטין בתל אביב

ניהול מוניטין בתל אביב הוא חלק מהשירות של מוניטין נט. אנו מציעים שירות לעסקים ופרטיים מתל אביב ומכלל אזורי הארץ, בכל גוש דן וכן בכל

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.