התמודדות על תוכן שלילי

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

התמודדות על תוכן שלילי

איך להעלים תוצאות שליליות מגוגל במהירות?

התמודדות על תוכן שלילי באינטרנט מאד לא נעימה וגם לא קלה לפתרון. מוניטין נט, בהובלת רונן הלל, מציעה שירות ייחודי של העלמת כתבות מכל סוג מהרשת כך שלא יופיעו בתוצאות החיפוש ולא יעלו בחיפוש מילות מפתח.

השירות ייחודי ומקיף ומתייחס לחדשות מקומיות, חדשות אזוריות או חדשות בינלאומיות. השירות ניתן לתכנים המופיעים בישראל, בארצות הברית, באנגליה, ספרד, צרפת, רוסיה ובעצם מכל מדינה ובכל שפה.

בנוסף, משרדינו מתמחה במחיקת סרטוני וידאו, קטעי וידאו ותכנים שעלו ב-YouTube, מאחר ואנו מתמחים בדרכים רבות ומגוונות להסיר סרטונים.

באפשרותנו להתמודד מאמרים ותכנים מכל סוג המופיעים בפורומים, בלוגים, וגם בפרסומים של תמונות, קטעי וידאו, ביקורות או תכני מדיה חברתית.

אנו במוניטין נט מאמינים שהכל אפשרי ולאורך השנים הוכחנו לא פעם שכמעט הכל אפשרי להסרה.

כאן, רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין בגוגל, אוהב אתגרים ומשימות מיוחדות. הסיבה שהחלטתי לכתוב את הפוסט הזה היא בגלל שאני חושב שהשירותים שלי יכולים להיות שימושיים ויעילים עבור רבים וטובים בישראל ובכל העולם.

מזה למעלה משני עשורים התמקדתי בלימוד, פיתוח, טיפול ויישום שיטות שבאמצעותן יש לי יכולת להסיר לינקים, מאמרים, כתבות ותוכן שלילי ממערכות חיפוש כך שלא יופיעו בחיפוש מילות מפתח ויאבדו מיקומים גבוהים.

השיטה שלנו מאפשרת להעלים מידע מכל תוצאות החיפוש ולאו דווקא מגוגל, כך שלא ניתן יהיה להיחשף לתכנים הללו דרך מנוע חיפוש גוגל או כל מנוע חיפוש אחר.

בשנים האחרונות גילינו כי לקוחות רבים נפגעים גם כתוצאה מביקורות שליליות. במיוחד עבורם ועבור רבים פיתחנו יכולות שנותנות לנו כלים להיפטר גם מביקורות לא מחמיאות.

ב- קוהלת, פרק ז', פסוק א' נכתב: "טוֹב שֵׁם, מִשֶּׁמֶן טוֹב; וְיוֹם הַמָּוֶת, מִיּוֹם הִוָּלְדוֹ." הפרוש לכך – השם הטוב (המוניטין, מה שחושבים עליך) של אדם חשוב יותר משמן טוב. כלומר – דברים יקרים, עושר, חשובים פחות משמו הטוב של אדם.

אנו מציעים שירות הגנה על השם שלך, מותג או ברנד ומעניקים שירותים לפרטיים ולעסקים תוך הקפדה על דיסקרטיות מלאה.

חושב שהיכולות של מוניטין נט יכולות לעזור? מוזמן ליצור קשר ולקבל מענה ופתרון אמיתי.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מחיקת כתבה מאתר

איך לבצע מחיקת כתבה מאתר? אם אתם מחפשים דרך/שיטה לביצוע מחיקת כתבה מאתר ? המענה שלכם – רונן הלל ניהול מוניטין – מוניטין נט. אנו

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109