הסר מידע מ-google , הסרת דיונים, הסר פסקי דין

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

הסר מידע מ-google , הסרת דיונים, הסר פסקי דין, הסרת מסמכים משפטיים באינטרנט, הסר תוצאות חיפוש ב- Google

חיפשת את השם שלך בגוגל ומצאת פסקי דין, מידע משפטי, תוכן פוגעני ותוצאות חיפוש שליליות? ? אנחנו נסיר עבורך את המידע השלילי מ-google. להסרת פסקי דין ומידע שלילי פנה אלינו: 052-2508109, מוניטין נט. https://monitin-net.co.il/

shutterstock_145675640-400x265

מה דרוש כדי להסיר מידע מגוגל? הסר מידע מ-Google

אם חיפשת את השם שלך בגוגל וגילית תוצאות חיפוש שלילית, אם תוצאות החיפוש מידע ב-google מציגות מידע משפטי, פסקי דין, דיונים משפטיים, כתבות שליליות, ביקורות, תחקירים,מידע פוגעני, תגובות מעליבות או לשון הרע – הדבר שהכי נחוץ לך זה להיות איתנו בקשר עם חברת מוניטין נט המובילה בישראל בניקויון כתבות שליליות בגוגל ובניהול מוניטין באינטרנט.

הנייד שלנו – 052-2508109. כתובת האתר שלנו ליצירת קשר https://monitin-net.co.il/

אם אתה מעוניין להסיר תמונה, קישור, פרופיל או דף אינטרנט מתוצאות החיפוש של גוגל  לא אפשר לפנות ל- Google אבל קשה להאמין שתקבל התייחסות או טיפול אישי כמו שאנו יודעים לספק.

על פי מה שקורה כרגע, גוגל יתישו אותך ויפנו אותך לבעלים של האתר (מנהל האתר) כדי שתבקש ממנו להסיר את המידע. בדרך כלל זה לא קורה ובשביל זה אנחנו בחברת מוניטין נט נמצאים כאן בשבילך!

אנו, בחברת מוניטין נט מעניקים ללקוחות שלנו מטריה של אפשרויות לניהול תדמית ברשת ולהסרת מידע.  אנחנו נפעל במהירות וביעילות כדי לייצר עבורך תוצאה ונפעל מול כל הגורמים הדרושים לכך לצורך בקשתך מאיתנו להסיר מידע והסרת תוכן.

מאידך, כמו שציינו קודם לכן, אפשר לפנות ישירות לגוגל. מה זה באמת יעשה… נשאיר את השאלה הזו פתוחה.

אם באמת נשבר לך סתם לבזבז זמן, לחפש הלוך ושוב ולהתאכזב … בוא אלינו ואנו נדע להעניק לך טיפול יעיל ומקצועי.

ומה אומר החוק?

כיום ניתן לפרסם כמעט הכל באינטרנט מהסיבות של חופש המידע, חוק הפומביות וחוק יסוד השפיטה. אנו בחברת מוניטין נט לא עוסקים בצד המשפטי של הסרת תוכן מהאינטרנט אלא בצד הפרקטי.

אם כתוצאה מדיונים בביתי משפט, פסקי דין, החלטות שיפוטיות, הליכים משפטיים וכו' יוצא כי שמכם נפגע או לדעתכם נגרם לכם נזק בגלל הפומביות, הרי שבמצב הנוכחי כל אחד יכול להקים אתר אינטרנט "מאגר משפטי" ולכלול בו את כל המידע ואת כל המסמכים המשפטיים שניתן לקבל מהמאגרים של בתי המשפט באופן רשמי.

האתרים המשפטיים האלה, הארכיונים ברשת, אתרי המידע המשפטי מביאים לכך שהרבה מאד מידע נחשף בקלות לציבור הרחב – כולל מידע שעלול להיות פוגעני במידה כזו או אחרת. המידע הזה יכול לכלול פרטים אישיים, מצב משפחתי, עניינים משפחתיים, עסקיים, ובכלל שפע של פרטים משפילים או מכיבים.

וכאן נחזור לעבודה שלנו. אם אתה באמת מעוניין להסיר את המידע השלילי, את המסמכים המשפטיים מהאינטרנט, אתהתוכן הפוגעני, את הדיונים של בתי המשפט וההוצאה לפועל ובכלל את תוצאות החיפוש שלך מ-  Google– אנחנו כאן בשבילך.

מוניטין נט מעניקה לך ביטחון ותוצאות במסגרת שירות כולל שאנו מעניקים

אנחנו נבצע עבורכם תחקיר תוצאות בגוגל, נגלה את כל הכתבות השליליות הקשורות לשמך, נעניק לך הערכת מצב מקצועית, נפעל מול כל הגורמים הרשמיים וניישם תוכנית פעולה מצויינת על מנת להסיר את המידע מתוצאות החיפוש של גוגל, מהאתרים המשפטיים ומאתרים גדולים וקטנים.

shutterstock_70723087-400x267

למה לפנות למוניטין נט להסרת מידע שלילי?  

כי אנו מספקים תוצאות והצלחה

כי אנו פועלים באופן דיסקרטי

כי יש לנו את הכלים, הקשרים והיכולות לטפל בכתמים דיגיטליים מהקשים ביותר שיש

כי אנו חרוצים, בעלי ניסיון רב ואמינים ביותר בתחום.

כי התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן.

להזנת השירות שלנו ניתן ליצור קשר בטלפון 052-2508109 או ביצירת קשר באתר.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109