הסרת תוכן פוגעני מגוגל

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

הסרת תוכן פוגעני מגוגל –  ניקוי ומיתוג המוניטין שלך

אם הרצון שלך הוא הסרת תוצאות שליליות מגוגל ואתה מבקש להוריד דף, תמונה, סרטון, כתבה, ביקורת או תגובה מתוצאות החיפוש של google על פניו זה היה אמור להיות משהו קל ופשוט אבל מסתבר שזה ממש לא!!!

ניהול מוניטין ברשתות החברתיות זה אנחנו - מוניטין נט

הסרת תוצאות לא רצויות באינטרנט היא משימה קשה מאד עד בלתי אפשרית במיוחד אם התכנים הללו עברו אינדוקס בגוגל.

רוצה לדעת איך מסירים תוכן מגוגל?

לרונן הלל המומחה למוניטין ברשת ניסיון רב וכלים אפקטיביים להסרת תוכן פוגעני ושלילי באינטרנט. כך ניתן למזער נזקים ולהעלים פרשות ומבוכות. אם לא תפעלו כראוי בעניין -הכתבות הללו, התמונות והמסמכים המשפילים והפוגעניים ישארו בגוגל לתמיד!

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

כיצד מסירים תוכן פוגעני ושלילי באינטרנט?

מנוע חיפוש גוגל לא מתחשב בבקשות/פניות את תפילות להסרת תכנים וגם לא מפעיל שיקול דעת בתוצאות פוגעניות. גוגל כן מתערב רק במקרים קיצוניים ביותר אבל אין לו הכרח או עניין להסיר ככה סתם תוצאות בגלל בקשות או רצונות של אנשים/חברות או גורמים אינטרסנטיים.

הסרת תוכן פוגעני בגוגל דורשת מומחיות רבה והיא נדירה – אנו כבר מחקנו מאות ואלפי מסמכים מגוגל ולכן יש לנו שיטות מוכחות, טכנולוגיות וכלים להסרת התוכן הפוגעני ולהעלמת/הסרת תוצאות שליליות מגוגל.

ניהול מוניטין - מחיקה והדחקות מחיקה גדולה -מגוגל

לקבלת מגוון פתרונות של הסרת תוצאות שליליות מגוגל/הסרת תוצאות חיפוש מגוגל/הסרת תוכן פוגעני מגוגל/הסרת תוכן פוגעני מהאינטרנט יש למלא פרטים בטופס הקשר באתר או להתקשר אלינו לקבלת שירות.

אנו מזמינים אתכם לשכור את השירותים שלנו ולהבטיח לכם את הטיפול הטוב ביותר.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מחיקת כתבה מאתר

איך לבצע מחיקת כתבה מאתר? אם אתם מחפשים דרך/שיטה לביצוע מחיקת כתבה מאתר ? המענה שלכם – רונן הלל ניהול מוניטין – מוניטין נט. אנו

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109