המדריך המלא להתמודדות עם תוצאות שליליות באינטרנט

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך להתמודד עם תוצאות שליליות באינטרנט?

לאף אחד אין כוחות להתמודד עם תוצאות שליליות באינטרנט. אף אחד גם לא סובל שיופיעו עליו תוצאות רעות במנוע החיפוש של גוגל! אם נקלעת לסיטואציה כזו – הפתרון הטוב ביותר לפנות למומחה ניהול מוניטין בגוגל.

שמי רונן הלל ומזה למעלה מעשור ההתמחות שלי היא באיתור פתרונות לבעיות של אנשים פרטיים, אנשי עסקים ואישי ציבור המתמודדים עם ביקורות שליליות, פסקי דין, תכנים פוגעניים או כתבות הפוגעות בהתנהלות שלהם ומונעות מהם להצליח.

בכתבה זו אספר במעט כל תופעות שונות הנוגעות לניהול מוניטין. בכל שלב אתם מוזמנים להתקשר אליי לנייד 0522508109 או להשאיר הודעה באתר ולהיעזר בשירותי כדי לפתור את הבעיות הדיגיטליות.

רונן הלל מומחה גוגל . מומחה ניהול מוניטין . מוחק מגוגל ומסייע להילחם בתוצאות השליליות. 0522508109

 

ניהול מוניטין

כששואלים אותי מה זה ניהול מוניטין? מה ההגדרה של ניהול מוניטין? מה ניהול מוניטין עושה? התשובה שלי היא זו – באמצעות ניהול מוניטין ניתן לשלוט על תוצאות החיפוש בגוגל, באינטרנט ובכלל במנועי החיפוש.

מה נותן לנו ניהול מוניטין – היתרון הגדול שליטה על תוצאות החיפוש, שליטה בתוצאות ובעיקר לגרום לגולשים להיחשף לתכנים שאנו רוצים שהם יקראו ומאידך להעלים תוצאות חיפוש שליליות שעלולות לגרום נזק.

 

ניהול מוניטין באינטרנט עם רונן הלל - מומחה לתקשורת, מרצה ויועץ עם ניסיון של למעלה מ-2 עשורים
המדריך המלא להתמודדות עם תוצאות שליליות באינטרנט

האם כל אחד יכול לעשות ניהול מוניטין?

ברמה הבסיסית כמעט כל אחד יכול להשפיע במידה זו או אחרת על תוצאות חיפוש באינטרנט אבל רק מומחה ניהול מוניטין שמתמקד בעבודה זו באופן קבוע ויומיומי יכול להיות מהנדס באינטרנט ולשפיע במידה מכרעת על תוצאות החיפוש.

האם דרושה מומחיות לניהול מוניטין באינטרנט?

בוודאי שדרושה מומחיות, דרוש ידע ובעיקר כלים, יכולות ומעוף. לא פעם אמרו לי אתה המלאך שלי באינטרנט, אתה ההוכחה לכך שהראש היהודי יודע להמציא פטנטים או הצלת את החיים שלי, את הפרנסה ואת הקריירה. אלה רק דוגמאות אמיתיות לגמרי לתגובות שקיבלתי לאורך השנים. אז כן, שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין באינטרנט עם יכולות מוכחות בגוגל.

איך מנצחים את גוגל
רונן הלל. אם אתה רוצה הכל אפשרי! ניהול מוניטין ברשת האינטרנט זה רונן הלל 0522508109

האם ניתן להסיר תוכן מגוגל?

הסרת תוכן מגוגל אפשרית בהחלט. השאלה הגדולה איך ניתן לבצע מבלי לגרום נזק ומבלי להחמיר את המצב. ההמלצה שלי היא בדיוק כמו שפונים לרופא שיניים, לרופא מנתח או לעורך דין פלילי כשיש בעיה – כך גם בענייני גוגל. אל תנסו לבד מה שלא הצלחתם לבצע אלף פעמים. אל תחצו את הכביש בעיניים עצומות! אל תיכנסו לים אם אתם לא יודעים לשחות! כשיש בעיה בגוגל ובמיוחד כשיש בעיה הקשורה לשם שלכם, לפרנסה, לזוגיות או לעתיד שלכם – אל תעשו ניסיונות ואל תיפלו בפח. כשמדובר בשם שלך אין מקום לניסיונות! כשיש בעיה בלב הולכים למנתח הלב הטוב ביותר! גם כאן, אני מציב את עצמי בחזית ניהול המוניטין בארץ. מוזמנים לשכור את השירותים שלי כדי לקבל את הטוב ביותר, האמיתי ביותר והנאמן ביותר לשמור על השם שלך ברשת!

האם ניתן לבצע מחיקת אזכורים שליליים ובמקביל לפרסם תוכן חיובי?

כן. ולשם כך דרושה מומחיות. אם אתם רוצים להתנהל במקצועיות אל תחפשו פתרונות זולים ואל תיכנסו לאזור מסוכן ללא הגנות. מחיקת אזכורים שליליים מתבקשת ואף היא חובה בעיניי כי מישהו צריך לשמור על השם שלך באינטרנט!

זקוקים לעזרה? פנו עכשיו לרונן הלל ניהול מוניטין. הדרך הבטוחה עבורך לנצח את התוצאות השליליות בגוגל!

יים בגוגל, דחיקת אזכורים שליליים, מחיקת אזכורים שליליים, ניהול מוניטין באינטרנט

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מחיקת כתבה מאתר

איך לבצע מחיקת כתבה מאתר? אם אתם מחפשים דרך/שיטה לביצוע מחיקת כתבה מאתר ? המענה שלכם – רונן הלל ניהול מוניטין – מוניטין נט. אנו

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109