דחיקת פרסומים מגוגל

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

דחיקת פרסומים מגוגל

השיטה של גוגל מבוססת על כך שכביכול המערכת לא מתערבת בתכנים, מהימנותם או סדר ההופעה בגוגל – אבל בפועל אין צל של ספק שיש המון פרמטרים ויש המון אפשרויות לדחוק פרסומים שלילייםף, לבצע דחיקת פרסומים מגוגל ואפילו להעלים חדשות רעות ותוצאות חיפוש שליליות.

איך עושים את זה?

 בתיאוריה כולם חכמים וכולם  חושבים שיש להם את היכולת לבצע את העבודה אבל בפועל מדובר בהתמחות לכל דבר.

רונן הלל הוא מומחה גוגל לניהול מוניטין עם מאות רבות של סיפורי הצלחה ועם עשרות רבות של לקוחות מרוצים אשר הצליחו בעזר השירות שלו למחוק תדמית שלילית בגוגלף, להעלים תוצאות חיפוש מהאינטרנט ובעצם לבצע מהפך תדמיתי ושמירה על המוניטין.

רוצים גם? התקשרו לרונן הלל בשעות המקובלות או מלאו פרטים בטופס יצירת קשר

שימו לך – כל אדם הוא יקר וחשוב. כל שם הוא הנכס החשוב ביותר לבעליו וכדי להגן על השם שלכם באינטרנט – ניתן לשכור את השירותים שלנו!

מעניקים ייעוץ, שירות ותמיכה בלקוחות מכל המינים ומכל הסוגים, בכל סיטואציה ובכל סטטוס מלבד מקרים קיצוניים ביותר שאנו לא מטפלים לאור נסיבות מאד מחמירות וקיצוניות.

משמעות הדבר – כמעט כל אחד ואחת יכול לשכור את השירותים שלנו ולהעלים מגוגל ומהאינטרנט תכנים לא רצויים, מסמכים משפטיים, סכסוכים, מריבות, חדשות או תחקירים.

נסו אותנו ותרוויחו את השם שלכם בחזרה!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין זו מומחיות ובדיוק כפי שלא תבחר להעסיק עובדים חסרי ניסיון וללא הכשרה – כך גם בניהול מוניטין. שמי רונן הלל ואני חוקר מידע

הסרת פסקי דין

הסרת פסקי דין היא צורך של רבים הנפגעים מהתוכן המופיע במנועי החיפוש השונים ובמיוחד בגוגל. פסקי דין חושפים פרשיות מהעבר. פסקי דין ומסמכים משפטיים מגלים

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

ניהול מוניטין – מספר 1 בישראל

מוניטין נט – מספר 1 בישראל בשירותי ניהול מוניטין אם המטרה שלך לפתור את הבעיות שלך ברשת, לנקות מוניטין שלילי ולפעול באופן שיווקי בריא ונכון

ניהול מוניטין באינטרנט

ניהול מוניטין בתל אביב

ניהול מוניטין בתל אביב הוא חלק מהשירות של מוניטין נט. אנו מציעים שירות לעסקים ופרטיים מתל אביב ומכלל אזורי הארץ, בכל גוש דן וכן בכל

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.