בית המשפט קיבל החלטה תקדימית בנושא שיימינג

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

 בית המשפט קיבל החלטה תקדימית בנושא שיימינג

לקוחה של עו"ד שלומי בלומנפלד טענה כי חברה לשעבר השפיל אותה בפייסבוק. בית המשפט קיבל את תביעתו של עו"ד שלומי בלומנפלד שייצג את הלקוחה וקבע בהחלטה תקדימית כי תפוצה ב-50,000 שקלים.

פנו עכשיו למוניטין נט לסיוע בכל מקרה של שיימינג והסרה מגוגל

תופעת השיימינג ברשת ממשיכה לפגוע בהרבה מאד אנשים ועסקים. אנו מטפלים בבקשות להסרת מידע שלילי מהרשת ומטפלים בשיימינג ברשת במגוון שיטות לקבלת התוצאה הרצויה. במאמר זה נספרו לכם על פסיקה תקדימית כנגד אדם שהעלה תמונות פוגעניות ומידע משפיל ברשת כנגד חברתו לשעבר. בית המשפט, קיבל את טענותיו של עו"ד שלומי בלומנפלד שייצג את התובעת בתיק, ופסק לה פיצויים על כך שחברה לשעבר עבר על חוק הוצאת לשון הרע. כעת ניתן להילחם בתופעות שיימינג ברשת הן על ידי ניהול מוניטין והן על ידי ערכאות משפטיות. .השופט ערן קוטון מבית משפט השלום בחיפה קיבל החלטה תקדימית בנושא שיימינג הודות לקובלנה שהגיש עו"ד שלומי בלומנפלד בשם לקוחה בת 29. כבוד השופט ערן קוטון קיבל את הקובלנה הפלילית שייחסה לחבר לשעבר עבירות על חוק איסור לשון הרע ופסק כי הצעירה תפוצה ב-50,000 שקלים.

עורך הדין שלומי בלומנפלד טע בשם הלקוחה כי הפרסום גרם לפגיעה בשמה של הצעירה, עוגמת נפש, צער ואף בושה (שיימינג). "אנשים רבים ראו את הפרסום ונחשפו אליו, הם יידעו את הלקוחה שלי על הפרסום ואף התלוצצו ולעגו לה", טען הפקרליט שלומי בלומנפלד.

בהחלטת בית המשפט קבע השופט ערן קוטון כי הוא מקבל את טענותיו של עו"ד שלומי בלומנפלד מאחר והצליח להוכיחן בבית המשפט והרשיע את החבר לשעבר בעבירה על חוק איסור לשון הרע. נציין כי התובעת וחברה לשעבר הגיעו בסיכומו של דבר להסדר לפיו החבר לשעבר יפצה אותה ב-50,000 שקלים.

זקוקים לעזרה ולטיפול בכל הקשור לפרסומים שליליים, הסרת מידע, טיפול בשיימינג ברשת. פנו אלינו עכשיו

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

איך מנקים כתבות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין – הרשימה השחורה

אם פישלתם אתם בטח מכירים את האמרה שאין הזדמנות שנייה לתיקון הרושם הראשוני. אם השארתם רושם גרוע ברור לכם שתשלמו על כך מחיר ושתצטרכו להשקיע

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

איך למחוק עמוד גוגל לעסק שלי

איך למחוק עמוד/מיקום/ערך בגוגל לעסק שלי/גוגל מפות – Google My Business איך למחוק את כל הביקורות הרעות בגוגל לעסק שלי? איך להתמודד עם ביקורות שליליות בגוגל

לא תאמינו מה אפשר למחוק מגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל מועמדים לעבודה חדשה אבל חוששים שלא תתקבלו בגלל התוצאות השליליות בגוגל? המקרה שלכם הוא לא חריג. מאות ואלפי אנשים מתמודדים מידי חודש

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.