איך פונים לגוגל העולמית

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

הגשת בקשה לגוגל העולמית להסרת תוצאות שליליות

כל מי שמחפש דרכים איך להסיר תוצאות חיפוש מגוגל חושב שפנייה לגוגל העולמית תפתור את הבעיה אחת ושתיים אבל המציאות שונה לגמרי.

לגוגל יש חוקים משלה והיא לא מחוייבת לבצע עדכונים או שינויים בתכנים העולים ברשת אלא רק אם מדובר במקרים מאד קיצוניים ורק במקרים מאד מיוחדים בהן בית המשפט פוסק על כך.

גוגל דוגל בחופש המידע ומאפשר לכולם להעלות תכנים ולשתף תכנים בלי להתערב. כתוצאה מכך עולים ברשת הרבה מאד שקרים, תכנים מעליבים, אי דיוקים, הכפשות, תכנים מגמתיים ואי דיוקים רבים.

אם פרסמו עליכם או על המותג/חברה שלכם ביקורת שלילית או פרטים לא מהימנים ותלושים מהמציאות יהיה לכם קשה מאד להגיע לגוגל –אם בכלל ועוד יותר קשה להסיר את התוצאות השליליות.

איך אז אפשר לפנות לגוגל העולמית ובכל זאת להוריד תכנים שליליים?

גוגל היא החברה המובילה בעולם וגם אם אתם מאד רוצים לגוגל אין טלפון זמין, אין שירות ומענה בכל הקשור לניהול התכנים באינטרנט ומדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית לקבל התייחסות מגוגל כדי להוריד תוצאות חיפוש שליליות.

איך להסיר תוצאות חיפוש מגוגל?

גוגל ישראל היא הנציגה של גוגל העולמית וגם היא לא מתערבת בתכנים ואין לה את הכוח ואולי גם אין לא את הרצון והאפשרות להסיר תוצאות חיפוש פוגעניות.

מה עושים אם רוצים להגיע לגוגל בבקשה להסיר תכנים?

ההמלצה שלנו היא לפנות אל מוניטין נט ולהסמיך אותנו לטפל בבעיה שלכם. אנו מצוידים בחבילה של כלים ואפשרויות – ארגז כלים שלם של ידע, ניסיון עשיר ומוטיבציה לטפל בכל בעיות התדמית ברשת. ולכן – אם בגוגל לא עונים לכם – אנחנו נקשיב, נענה וגם נפעל עבורכם כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

צרו קשר עכשיו עם מוניטין נט לניהול מוניטין בגוגל והסרת תוצאות חיפוש שליליות מגוגל.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

איך מנקים כתבות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין – הרשימה השחורה

אם פישלתם אתם בטח מכירים את האמרה שאין הזדמנות שנייה לתיקון הרושם הראשוני. אם השארתם רושם גרוע ברור לכם שתשלמו על כך מחיר ושתצטרכו להשקיע

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

איך למחוק עמוד גוגל לעסק שלי

איך למחוק עמוד/מיקום/ערך בגוגל לעסק שלי/גוגל מפות – Google My Business איך למחוק את כל הביקורות הרעות בגוגל לעסק שלי? איך להתמודד עם ביקורות שליליות בגוגל

לא תאמינו מה אפשר למחוק מגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל מועמדים לעבודה חדשה אבל חוששים שלא תתקבלו בגלל התוצאות השליליות בגוגל? המקרה שלכם הוא לא חריג. מאות ואלפי אנשים מתמודדים מידי חודש

הדחקת איזוכרים שליליים

מחיקת מידע הכולל נתונים רגישים

מחיקת מידע הכולל נתונים רגישים אם עד היום חשבת שאי אפשר למחוק מידע מהאינטרנט – קבל תיקון! מוניטין נט, בהובלת רונן הלל, מציעה שירות ייחודי

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.