איך למחוק ביקורות שליליות מהרשת

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך למחוק ביקורות שליליות מהרשת

הרציונל העומד מאחורי השירות של מחיקת ביקורות שליליות מהרשת הוא בראש ובראשונה שירות לציבור לאנשים פרטיים ולאנשי עסקים שרואים עצמם נפגעים כתוצאה מהעיוותים הנגרמים במנוע החיפוש של גוגל.

הצורך במחיקת ביקורות שליליות מהרשת הוא צורך לגיטימי בדיוק כמו שנעזרים ביועצים לתקשורת, במקדמי אתרים ובמנהלי פרסום וגם בעורכי דין.

השירות של למחוק ביקורות שליליות מהרשת הוא פועל יוצא לכך שקיימת בעיה קשה מאד המנוצלת על ידי גורמים אינטרסנטים המביאה לכך ששמם של אנשים או עסקים מושחר באופן קשה ונוצרת תופעה של שיימינג הרסני.

את התוצאות של ביקורות שליליות ניתן לקמט בנזקים כלכליים ובנזקים אישיים ומשפחתיים.

ואם אחרי כל זאת אתם סבורים שהתוצאות בגוגל לא משקפות את האני האמיתי שלכם, את העשייה האישית או הציבורית שלכם או את ההיסטוריה שלכם – הרי שבאמצעות השירות שלנו ניתן להילחם בביקורות השליליות ולספק מענה הולם שיגרום לגוגל להכיר אתכם טוב יותר ולהעריך אתכם אחרת – וכך לתקן מוניטין שנפגע ולתקן עיוותים שנגרמו במזיד או שלא במזיד כתוצאה מפרסומים שליליים וביקורות רעות ברשת.

מיתוג אישי לבכירים - ניהול מוניטין ברשת - המפתח לקידום שלך

נדגיש כי אנו לא עוזרים למי שאינו ראוי לעזרה ומי שלא מוכן, רוצה ומבקש לתקן את דרכיו וזאת במקרה של אנשים בעלי עבר כזה או אחר ששילמו את המחיר ומעוניינים לפתוח דף חדש.

אנו נכונים לעזור לכל אלה שהתקשורת גרמה להם נזקים עצומים בשל רעש וצלצולים וכתבות רבות שעלו בטרם נשפטו או נחקרו. אנו יותר משמחים לעזור לאלה ששמם הושחר בתקשורת, לכאלה שהועלו נגדם חשדות ואישומים ובסופו של דבר יצאו זכאים או בעונשים מינימאליים שאינם עניין לציבור או שאינם עומדים בקנה אחד עם הפרסומים המופיעים עליהם באינטרנט.

המאבק בתקשורת שלילית, תקשורת מגמתית, תחקירים תפורים מראש או מסמכים משפטיים המופיעים בקשת או אפילו קמפיינים שליליים הוא לא קל והוא בראש ובראשונה מותיר איזכורים שליליים בגוגל. הודות ליכולות שלנו אנו יודעים כיצד לטפל בבעיות סבוכות אלה ולחלץ אנשים וחברות ממצבים קשים ומנזקים שנוצרו במנוע החיפוש של גוגל כתוצאה ממניפולציות כאלה ואחרות.

חשוב לציין ולהדגיש כי כל הפעולות שאנו מבצעים נעשות בכפוף לחוק,  מבוצעות באופן דיסקרטי ונועדו לשרת את לקוחותינו ועומדים בכללי האתיקה הגבוהים שלנו עליהם אנו שומרים בהקפדה מרובה.

נדגיש כי העיסוק בניהול מוניטין ברשת וייעוץ בדיגיטל הינו חלק מחופש העיתונות, חופש העיסוק וחופש המידע וכאן המקום לציין כי כל אדם וכל חברה או בית עסק זכאים להסתייע בשירותים שלנו כדי לשמור על כבודם, להגן על שמם ולנהל את המוניטין שלהם בדרך המקצועית והאיכותית ביותר.

זקוקים לעזרה בניהול מוניטין ובמחיקת ביקורות שליליות מהרשת? אל תהססו לפנות אלינו!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין זו מומחיות ובדיוק כפי שלא תבחר להעסיק עובדים חסרי ניסיון וללא הכשרה – כך גם בניהול מוניטין. שמי רונן הלל ואני חוקר מידע

הסרת פסקי דין

הסרת פסקי דין היא צורך של רבים הנפגעים מהתוכן המופיע במנועי החיפוש השונים ובמיוחד בגוגל. פסקי דין חושפים פרשיות מהעבר. פסקי דין ומסמכים משפטיים מגלים

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

ניהול מוניטין – מספר 1 בישראל

מוניטין נט – מספר 1 בישראל בשירותי ניהול מוניטין אם המטרה שלך לפתור את הבעיות שלך ברשת, לנקות מוניטין שלילי ולפעול באופן שיווקי בריא ונכון

ניהול מוניטין באינטרנט

ניהול מוניטין בתל אביב

ניהול מוניטין בתל אביב הוא חלק מהשירות של מוניטין נט. אנו מציעים שירות לעסקים ופרטיים מתל אביב ומכלל אזורי הארץ, בכל גוש דן וכן בכל

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.