איך להתמודד עם תוכן פוגעני באינטרנט

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

תופעה – אנשים נכנסים לאינטרנט, כותבים כל מה שעולה על רוחם, משמיצים, פוגעים, מעליבים, מטנפים, חושפים מידע רגיש, נוקמים, מרשים לעצמם להכפיש, לפגוע ולהוציא את כל "העצבים" ברגע אחד על חברה, רשת, או אדם.

%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%99-%d7%90%d7%96%d7%9b%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c

התוצאה – פגיעה קשה במוניטין של אדם, פגיעה בעסק ופגיעה קשה בחברה עד כדי איום קיומי, עסקי ובטח ובטח כלכלי.

המציאות בישראל ובעולם מבוססת על חופש המידע, חופש העיתונות והחוקים שמאפשרים להעלות כמעט כל דבר ברשת האינטרנט ללא התערבות.

אם החלטתם לנהל מאבק לטיהור שמכם, למחיקת כתבות פוגעניות, להסרת טוקבקים וסטטוסים מהפייסבוק או מיוטיוב, מבלוגים או אתרים, הרי שמדובר במאבק כמעט אבוד. גם עם פוסט שמהווה עוולה ניתן להתמודד.

מאבק שידרוש מכם הרבה מאד אנרגיה, זמן, התעסקות, וכן, הרבה מאד כסף.

כדי שתביעה כזו תטופל ותיענה, אם בכלל, דרוש הרבה מאד זמן. לא תמיד כדאי לפנות לבית משפט והתוצאה של מהלך זה לא מבטיחה הצלחה.

נשאלת השאלה – מה עושים? כיצד מתמודדים עם אחד שיודע שמכפיש ופוגע, עם לקוחות נקמניים באינטרנט ועם מקרים של פרסום מידע רגיש, העלאת תוכן שלילי או פוגעני ברשת.

לכל אלה, אנו מציעים את השירות שלנו – ניהול מוניטין ברשת.

פגישת ייעוץ איתנו תגבש עבורכם אסטרטגיה לפעולה ותסביר על הכלים בהם אנו יכולים להשתמש כדי להסיר את הכתמים הדיגיטליים ולבטל את כוחם הנגטיבי.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בדיסקרטיות מלאה, כדי שאנו נעזור לכם לפתור את הבעיות שלכם ברשת.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109