?איך להתמודד מול קמפיין שלילי באינטרנט

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

אם אתה מרגש שמתנהל נגדך קמפיין שלילי באינטרנט , אם אתה משוכנע שהתנהל נגדך קמפיין שלילי שנועד להשחיר את שמך – אל תוותר. עדיין לא נאמרה המילה האחרונה! חברת מוניטין נט מומחית בהתמודדות מול קמפיינים שליליים ובמאבקים לניקוי מוניטין.

חופש הביטוי באינטרנט הביא לכך שחברות רבות וגורמים אינטרסנטים מנצלים את האינטרנט להשחיר שמות של יריבים, קולגות, חברות, מותגים, אנשי עסקים, אישי ציבור ובעצם מה לא!

העובדות מוכיחות שמאד קל להשחיר שמו של אדם באינטרנט אבל חשוב להדגיש שמדובר בפעילות פסולה, בלתי לגיטימית בעליל, פעילות שבית המשפט אף נתן עליו את דעתו. מדובר בשימוש ציני ופסול בחופש העיתונות ובחופש הביטוי הגורמים להכפשה של אנשים בתקשורת ובאינטרנט.

נזק של קמפיין שלילי הוא כמו סירחון שנדבק בך לעולמים! הכתמים הללו פוגעים בשמו של אדם, במשפחתו, בילדיו, בפרנסתו ובסביבתו הקרובה.

קמפיין שלילי שמנוהל נגד אדם יוצר דעת קהל שלילית עליו, גורם לסלידה וריחוק ממנו או מהמוצר/מותג שעליו מדובר. הקמפיין השלילי הופך את אותו אדם או מוצר לשלילי/רע/פסול ונפסד.

כשמתנהל נגד אדם קמפיין שלילי הוא מצטייר בשחור, באור שלילי, החיים שלו נהרסים במידה כזו או אחרת. הכפשה של היריב בדרך של קמפיין שלילי עלולה לחסל אותו תרתי משמע.

מה עושים נגד קמפיין שלילי?

חברת מוניטין נט מומחית בניהול תדמית ברשת, ניהול מוניטין, מיתוג אישי וניהול קמפיינים חיוביים באינטרנט. אנחנו עוסקים בקמפיינים חיוביים ומאחורינו ניסיון רב והרבה מאד הצלחות במחיקת כתבות שליליות, הסרת טוקבקים פוגענים, מחיקה של תחקירים מגמתיים והסרה של תוכן פוגעני.

אנחנו במוניטין נט – החבר'ה הטובים – מנוסים מאד בהתנהלות כנגד קמפיינים שליליים וביצירת תדמית חיובית. צברנו ניסיון רב ויש לנו רצון עז להתגייס לעזרתם של חברות, מנהלים, אישי ציבור וכל מי שנפגע מקמפיין שלילי וזקוק לעזרה מקצועית בכלל ערוצי התקשורת ובאינטרנט.

ידוע כי בסוף דבר גם אם התנהל נגד אדם קמפיין שלילי – בסופו של יום האמת מנצחת ויוצאת לאור. לפעמים האמת הזו מגיעה מאוחר מידי… אבל גם כשהיא מופיעה היא לא מצליחה להסיר את הכתמים הדיגיטליים שנטעו והשתרשו. וגם כאן אנחנו יודעים לעשות את העבודה ויודעים אילך להתמודד מול פרובוקציות תקשורתיות והיסטוריה נגטיבית.

אם גם לך כואב בגלל קמפיין שלילי שמתנהל נגדך בתקשורת ובאינטרנט, אם אתה זקוק לעזרה של מקצוענים לשנות את ההיסטוריה השלילית באינטרנט –  חברת מוניטין נט מזמינה אותך ליצור קשר. אנחנו שומרים על דיסקרטיות מלאה.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

מוניטין נט - טיפים לניהול מוניטין ברשת

איך להעלים את גוגל לעסק שלי?

סובלים מביקורות שליליות? העסק שלך, החנות שלך? בית המלון, המסעדה, הפירמה או השירות שלך "זוכה" לאינספור ביקורות שליליות בגוגל לעסק שלי google my business? רונן

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא ביקורות, ללא חדשות רעות ובלי תגובות, מאמרים וסרטונים שמתביישים בהם! כולם רוצים 100% מחיקה וזה

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

שמי רונן הלל והשליחות שלי לעזור לאנשים וחברות להתמודד עם התכנים במנועי החיפוש ובגוגל. מזה כשני עשורים אני מקדיש את זמני ועובד ללא לאות כדי

כתבות חשובות

100% מחיקה

כולם רוצים דף נקי במנועי החיפוש! ללא תוכן פוגעני, ללא

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109