?איך להתמודד מול קמפיין שלילי באינטרנט

ניהול מוניטין בגוגל

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

ניהול מוניטין לפי עיסוק

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

אם אתה מרגש שמתנהל נגדך קמפיין שלילי באינטרנט , אם אתה משוכנע שהתנהל נגדך קמפיין שלילי שנועד להשחיר את שמך – אל תוותר. עדיין לא נאמרה המילה האחרונה! חברת מוניטין נט מומחית בהתמודדות מול קמפיינים שליליים ובמאבקים לניקוי מוניטין.

חופש הביטוי באינטרנט הביא לכך שחברות רבות וגורמים אינטרסנטים מנצלים את האינטרנט להשחיר שמות של יריבים, קולגות, חברות, מותגים, אנשי עסקים, אישי ציבור ובעצם מה לא!

העובדות מוכיחות שמאד קל להשחיר שמו של אדם באינטרנט אבל חשוב להדגיש שמדובר בפעילות פסולה, בלתי לגיטימית בעליל, פעילות שבית המשפט אף נתן עליו את דעתו. מדובר בשימוש ציני ופסול בחופש העיתונות ובחופש הביטוי הגורמים להכפשה של אנשים בתקשורת ובאינטרנט.

נזק של קמפיין שלילי הוא כמו סירחון שנדבק בך לעולמים! הכתמים הללו פוגעים בשמו של אדם, במשפחתו, בילדיו, בפרנסתו ובסביבתו הקרובה.

קמפיין שלילי שמנוהל נגד אדם יוצר דעת קהל שלילית עליו, גורם לסלידה וריחוק ממנו או מהמוצר/מותג שעליו מדובר. הקמפיין השלילי הופך את אותו אדם או מוצר לשלילי/רע/פסול ונפסד.

כשמתנהל נגד אדם קמפיין שלילי הוא מצטייר בשחור, באור שלילי, החיים שלו נהרסים במידה כזו או אחרת. הכפשה של היריב בדרך של קמפיין שלילי עלולה לחסל אותו תרתי משמע.

מה עושים נגד קמפיין שלילי?

חברת מוניטין נט מומחית בניהול תדמית ברשת, ניהול מוניטין, מיתוג אישי וניהול קמפיינים חיוביים באינטרנט. אנחנו עוסקים בקמפיינים חיוביים ומאחורינו ניסיון רב והרבה מאד הצלחות במחיקת כתבות שליליות, הסרת טוקבקים פוגענים, מחיקה של תחקירים מגמתיים והסרה של תוכן פוגעני.

אנחנו במוניטין נט – החבר'ה הטובים – מנוסים מאד בהתנהלות כנגד קמפיינים שליליים וביצירת תדמית חיובית. צברנו ניסיון רב ויש לנו רצון עז להתגייס לעזרתם של חברות, מנהלים, אישי ציבור וכל מי שנפגע מקמפיין שלילי וזקוק לעזרה מקצועית בכלל ערוצי התקשורת ובאינטרנט.

ידוע כי בסוף דבר גם אם התנהל נגד אדם קמפיין שלילי – בסופו של יום האמת מנצחת ויוצאת לאור. לפעמים האמת הזו מגיעה מאוחר מידי… אבל גם כשהיא מופיעה היא לא מצליחה להסיר את הכתמים הדיגיטליים שנטעו והשתרשו. וגם כאן אנחנו יודעים לעשות את העבודה ויודעים אילך להתמודד מול פרובוקציות תקשורתיות והיסטוריה נגטיבית.

אם גם לך כואב בגלל קמפיין שלילי שמתנהל נגדך בתקשורת ובאינטרנט, אם אתה זקוק לעזרה של מקצוענים לשנות את ההיסטוריה השלילית באינטרנט –  חברת מוניטין נט מזמינה אותך ליצור קשר. אנחנו שומרים על דיסקרטיות מלאה.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

ניהול מוניטין באינטרנט

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

Facebook
Twitter
LinkedIn

עוד על ניהול מוניטין באינטרנט

מערכת ניהול מוניטין ב-Google

מערכת ניהול מוניטין ב-Google הכירו את מערכת ניהול מוניטין ב-Google לאיתור פתרונות מוניטין באינטרנט. שירות בינלאומי, בכל שפה ומקום. הפתרון לרישומים שליליים באינטרנט. אם המטרה

איל פונים לגוגל העולמית

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל בעלי מקצוע, מנהלי חברות ועסקים מה הם רוצים? הם רוצים תוצאות והצלחה ובין היתר ניתן להשיג זאת באמצעות קידום אתרים אורגני

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

איך לנצח את תולעת המשפט

איך מנצחים את תולעת המשפט ומעלימים תוצאות שליליות מהחיפוש אתר תולעת המשפט הוא אתר שמפרסם פסקי דין, החלטות שיפוטיות, דיונים משפטיים ועוד. האתר מפרסם פסקי

בקשות למחיקת כתבה - הסרת מידע מגוגל - ניהול מוניטין - מוניטין נט רונן הלל

ניהול מוניטין בשילוב ChatGPT

ניהול מוניטין משולב עם ChatGPT ניהול מוניטין משולב עם chatgpt הוא כלי רב עוצמה לעסקים וגם לכל אדם מכל מקום בעולם. זהו כלי אפקטיבי שיכול

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

כיצד החיפוש של גוגל עובד?

ניקוי מידע מקוון בואו ללמוד כיצד החיפוש של גוגל עובד? כיצד החיפוש של גוגל עובד? בואו ללמוד על ניקוי מידע מקוון. מנוע החיפוש של גוגל הוא

תורמים לקהילה

ניהול מוניטין למסעדות

ניהול מוניטין למסעדות פוסט זה עוסק בשירות של ניהול מוניטין למסעדות ולעוסקים בתחום המזון והאירוח. לא פשוט לנהל מסעדה בישראל, במיוחד אם התדמית שלך נפגעה

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי, מחיקת כתבות ופסקי דין

הגיע הזמן לנקות את תוצאות החיפוש השליליות מהאינטרנט!

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109 או לשלוח וואטסאפ 

לשיחת ייעוץ חינם עם רונן הלל מומחה לניהול מוניטין באינטרנט. השאירו פרטים או שילחו וואטסאפ.