?איך להתמודד מול קמפיין שלילי באינטרנט

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

אם אתה מרגש שמתנהל נגדך קמפיין שלילי באינטרנט , אם אתה משוכנע שהתנהל נגדך קמפיין שלילי שנועד להשחיר את שמך – אל תוותר. עדיין לא נאמרה המילה האחרונה! חברת מוניטין נט מומחית בהתמודדות מול קמפיינים שליליים ובמאבקים לניקוי מוניטין.

חופש הביטוי באינטרנט הביא לכך שחברות רבות וגורמים אינטרסנטים מנצלים את האינטרנט להשחיר שמות של יריבים, קולגות, חברות, מותגים, אנשי עסקים, אישי ציבור ובעצם מה לא!

העובדות מוכיחות שמאד קל להשחיר שמו של אדם באינטרנט אבל חשוב להדגיש שמדובר בפעילות פסולה, בלתי לגיטימית בעליל, פעילות שבית המשפט אף נתן עליו את דעתו. מדובר בשימוש ציני ופסול בחופש העיתונות ובחופש הביטוי הגורמים להכפשה של אנשים בתקשורת ובאינטרנט.

נזק של קמפיין שלילי הוא כמו סירחון שנדבק בך לעולמים! הכתמים הללו פוגעים בשמו של אדם, במשפחתו, בילדיו, בפרנסתו ובסביבתו הקרובה.

קמפיין שלילי שמנוהל נגד אדם יוצר דעת קהל שלילית עליו, גורם לסלידה וריחוק ממנו או מהמוצר/מותג שעליו מדובר. הקמפיין השלילי הופך את אותו אדם או מוצר לשלילי/רע/פסול ונפסד.

כשמתנהל נגד אדם קמפיין שלילי הוא מצטייר בשחור, באור שלילי, החיים שלו נהרסים במידה כזו או אחרת. הכפשה של היריב בדרך של קמפיין שלילי עלולה לחסל אותו תרתי משמע.

מה עושים נגד קמפיין שלילי?

חברת מוניטין נט מומחית בניהול תדמית ברשת, ניהול מוניטין, מיתוג אישי וניהול קמפיינים חיוביים באינטרנט. אנחנו עוסקים בקמפיינים חיוביים ומאחורינו ניסיון רב והרבה מאד הצלחות במחיקת כתבות שליליות, הסרת טוקבקים פוגענים, מחיקה של תחקירים מגמתיים והסרה של תוכן פוגעני.

אנחנו במוניטין נט – החבר'ה הטובים – מנוסים מאד בהתנהלות כנגד קמפיינים שליליים וביצירת תדמית חיובית. צברנו ניסיון רב ויש לנו רצון עז להתגייס לעזרתם של חברות, מנהלים, אישי ציבור וכל מי שנפגע מקמפיין שלילי וזקוק לעזרה מקצועית בכלל ערוצי התקשורת ובאינטרנט.

ידוע כי בסוף דבר גם אם התנהל נגד אדם קמפיין שלילי – בסופו של יום האמת מנצחת ויוצאת לאור. לפעמים האמת הזו מגיעה מאוחר מידי… אבל גם כשהיא מופיעה היא לא מצליחה להסיר את הכתמים הדיגיטליים שנטעו והשתרשו. וגם כאן אנחנו יודעים לעשות את העבודה ויודעים אילך להתמודד מול פרובוקציות תקשורתיות והיסטוריה נגטיבית.

אם גם לך כואב בגלל קמפיין שלילי שמתנהל נגדך בתקשורת ובאינטרנט, אם אתה זקוק לעזרה של מקצוענים לשנות את ההיסטוריה השלילית באינטרנט –  חברת מוניטין נט מזמינה אותך ליצור קשר. אנחנו שומרים על דיסקרטיות מלאה.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

איך מנקים כתבות שליליות בגוגל

ניהול מוניטין – הרשימה השחורה

אם פישלתם אתם בטח מכירים את האמרה שאין הזדמנות שנייה לתיקון הרושם הראשוני. אם השארתם רושם גרוע ברור לכם שתשלמו על כך מחיר ושתצטרכו להשקיע

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

איך למחוק עמוד גוגל לעסק שלי

איך למחוק עמוד/מיקום/ערך בגוגל לעסק שלי/גוגל מפות – Google My Business איך למחוק את כל הביקורות הרעות בגוגל לעסק שלי? איך להתמודד עם ביקורות שליליות בגוגל

לא תאמינו מה אפשר למחוק מגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל

מחיקת אזכורים בגוגל מועמדים לעבודה חדשה אבל חוששים שלא תתקבלו בגלל התוצאות השליליות בגוגל? המקרה שלכם הוא לא חריג. מאות ואלפי אנשים מתמודדים מידי חודש

הדחקת איזוכרים שליליים

מחיקת מידע הכולל נתונים רגישים

מחיקת מידע הכולל נתונים רגישים אם עד היום חשבת שאי אפשר למחוק מידע מהאינטרנט – קבל תיקון! מוניטין נט, בהובלת רונן הלל, מציעה שירות ייחודי

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.