איך להימנע מטעויות בניהול מוניטין ברשת?

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך להימנע מטעויות בניהול מוניטין ברשת –  Online Reputation Management

חברת מוניטין NET  היא חברת ניהול מוניטין ותדמית ברשת מובילה בישראל ובעלת וותק וניסיון רב בהסרת תוצאות שליליות וב-ORM  שמשמעותו  Online Reputation Management.

מוניטין NET  מודעת לעובדה שיש הרבה מאד אנשים עם הבנה בסיסית באינטרנט כאלה שחושבים שהם יודעים איך להתמודד עם מוניטין שלילי וכיצד ניתן לנהל את התדמית ברשת.

shutterstock_15914683-300x300

אנו בחברת מוניטין NET  מכירים את המגמה הזו מקרוב והיא נכונה ברמה הבסיסית ביותר. שימו לב שהיא גם עלולה להיות הרסנית ולייצר נזק שתיקונו עלול להימשך תקופה ארוכה ויחד עם זאת לעלות ביוקר.

על מנת לנהל את המוניטין ברשת או להסיר תוצאות שליליות לא דיי באקטיביות של בעל העניין, כתיבה מרובה של תכנים או כתיבת טוקבקים ומעורבות בפורומים. בסופו של דבר אתם עלולים לייצר נזקים שאחר כך יהיה קשה מאד לתקן.

יצירת תדמית חדשה ברשת דורשת אסטרטגיה. בנייה של נכסים אינטרנטיים זו עבודה שמצריכה הכרה עמוקה של גוגל ושל הרגלי הגלישה. אל תפעלו לפי הרגש. תשאירו את העבודה למקצוענים גם אם היא נראית לכם קלה.

לשם המחשה נספר לכם כאן על לקוח שפנה אלינו – למרות שהוא מנהל מספר רב של עסקים באינטרנט הוא השאיר את העבודה לנו – ותוך פחות מחודש העלמנו לו את הבעיה. זו רק דוגמה אחת וחשוב שתפנימו אותה!

טעות נוספת בניהול המוניטין ברשת היא ההתעסקות במה שלא חשוב ולא נכון. שיקול הדעת שלכם עלול להטעות אתכם ולהביא אתכם לפעול בבמות מסוכנות שיפגעו בשם החברה שלכם או בשמכם. אל תפעלו בזירות שאין לכם שליטה עליהם.

לקבלת מידע נוסף על ניהול מוניטין, פנו למומחי המוניטין של חברת מוניטין NET עוד היום.

לכתבות נוספות קיראו באתר על

ניקיון תוצאות שליליות בגוגל

מחיקת תוצאות חיפוש בגוגל

מבצע יום הכיפורים בגוגל

מחיקת כתבות מגוגל

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה

ניהול מוניטין – חשוד בהונאה אם התפרסמו בתקשורת כתבות כנגד אישים החשודים בהונאה – יש לנו אפשרות לעזור לך להגן על השם ועל המוניטין שלך

התוצאות השליליות בגוגל עלולות להרוס כל חלקה טובה. גם אם אתם ממש לא מתרגשים ממה שכתוב עליכם יתכן שהדברים עלולים לפגוע בילדים, במשפחה, בהורים המבוגרים או בסיכויי ההצלחה של ילדכם.

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים

ניקוי מוניטין שלילי לחשודים בפלילים מוניטין שלילי גורם נזק! נזקים תדמיתיים קשה מאד למחוק/להעלים או להסתיר! הנזק שנגרם כתוצאה מאזכורים שליליים ותכנים שליליים הוא עצום

איך לייצר הצלחות ועסקים טובים?

איך להצליח בעסקים? איך להצליח בחיים? איך למצוא עבודה? להגדיל הכנסות? למצוא זוגיות נכונה? על כל אלה תמצאו המון תשובות ומדריכים באינטרנט. אבל אם התדמית

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109