שירותים נוספים

מחיקת היסטוריה

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

ניהול מוניטין לפי עיסוק

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

ניהול מוניטין ברשת האינטרנט

ORM – Online Reputation Managment

ניהול הפעילות התדמיתית ברשת. השירות מיועד לאנשים פרטיים, בעלי מקצועות חופשיים, בכירים, פוליטיקאים, בכירים בשירות הציבורי, אישי ציבור, עסקים ורשתות. אנו מציעים חבילה שלמה של שירותים ברשת – טיפול 360 מעלות.

התוצאה שתקבלו – תדמית נקייה בגוגל, מחיקת מידע פוגעני, ניקוי אזכורים שליליים, בניית קמפיינים חיוביים וחיזוק המוניטין התקשורתי.

לכתבה רחבה על ניהול מוניטין בגוגל הקליקו כאן.

shutterstock_217239061-400x267

מיתוג אישי 

אם אתה לפני תפקיד חדש, מעוניין בקידום מקצועי, שכיר, מובטל או כזה שמתקשה להתנהל בגלל כתבות שליליות ותוצאות לא מחמיאות באינטרנט. אנחנו נבצע לך מיתוג אישי כדי לקרב אותך לתפקיד הבא, לפרק חדש בחיים ולהתחלה עם דף נקי.

התוצאה שתוכלו לקבל – הזדמנות להתקדם למשרה הנחשקת, לקבל עבודה חדשה ולהפוך למובילי דעה ברשת.

למידע נוסף על מיתוג אישי.

shutterstock_90193798-400x400

מחיקת כתבות שליליות מ-google

אם כתבו עלייך דברים שליליים, התפרסמו נגדך תביעות, פסקי דין ומידע משפטי זה לא סוף העולם. אנחנו כאן כדי להסיר מידע מגוגל ולמחוק תוכן ממנועי החיפוש באינטרנט.  העבודה שלנו יסודית מאד ואנו מתמודדים עם כתמים דיגיטליים מכל הסוגים ולרוב בהצלחה.

המומחיות שלנו בטיפול בבעיות התדמית הקשות ביותר של אנשי עסקים, בכירים, חברות ותאגידים הסובלים מתלונות ותדמית שלילית.

אנו מטפלים גם בלקוחות פרטיים, בעלי מקצועות חופשיים וכל אלה הנזקקים לעזרה במחיקת כתבות באינטרנט, הסרת תכנים, הדחקת כתבות וכל מידע פוגעני.

התוצאה שתקבלו – גוגל נקי ממידע שלילי. עמוד תוצאות חיפוש נקי מהשמצות ומידע שלא תרצו שיקראו עליכם.

shutterstock_133014683-400x267

במסגרת עבודתנו אנו נתקלים במקרים רבים ומיוחדים. בכל לקוח ולקוח אנו מטפלים בדיסקרטיות ומגיעים לשורש הבעיה שלו ומטפלים בה לעומקה עד להשגת התוצאה המתבקשת. כיום רק חברה אחת בישראל מסוגלת להעניק שירות כ"כ מקצועי, מדוייק ואמין – חברת מוניטין נט.

במקרים של כתמים דיגיטליים קשים לא יעזרו לך הבטחות, לא מספריים, לא טיפקס, לא מחק וגם לא חומר ניקוי! אנחנו בהחלט יכולים לעזור לך לפתוח דף חדש ונקי.

shutterstock_105587798-339x400

קידום אתרים 

הניסיון שלנו והטכנולוגיה המתקדמת שברשותנו מציעים לך קידום אתר/קידום אתרים עם ראייה רחבה ותוצאות אפקטיביות.

רוצה לקרוא עוד על קידום אתרים לחץ כאן.

יחסי ציבור באינטרנט 

השירות שלנו מותאם במיוחד עבורך ומנוהל במטרה ברורה ומדודה. ליצור לך ולעסק שלך יחסי ציבור טובים בגוגל, באינטרנט/ברשת. יש לנו הרבה מה להגיד על יחסי ציבור ועל ניהול מוניטין באינטרנט.

ייעוץ תדמיתי 

התדמית שלך ברשת לא מתאימה למה שאתה רוצה לשדר, להיות ולהביע? אנחנו נעזור לך לייצר תדמית הולמת ונלווה אותך בייעוץ ובפעילות מיוחדת. לכתבה בנושא ייעוץ תדמיתי.

ניהול קמפיינים למתמודדים ונבחרי ציבור

אם אתה רוצה להיות איש ציבור, לזכות במשרה בכירה ולהתמודד בבחירות, המדיה האפקטיבית ביותר כיום לניהול הקמפיין היא בזירת האינטרנט. המומחים שלנו יעזרו לך לנהל את הקמפיין. למידע נוסף על ניהול מוניטין לפוליטיקאים ומובילי דעה.

טיפול אישי  VIP 

Golden royal crown isolated on white background

אם אתה חושב שאתה מקרה ממיוחד ויוצא דופן הדורש טיפול מיוחד אנחנו הפרטנרים שלך. אם חיפשת ולא מצאת – אצלנו תמצא את התשובה ואת הפתרון לבעיה המורכבת שלך בגוגל ובתקשורת. אנחנו כאן למשימות מיוחדות. דיסקרטיות מובטחת. להזמנת השירות מוזמן ליצור עימנו קשר.

בניית קמפיין תדמית חיובי לחברות, עסקים ומנהלים

במסגרת חבילת השירותים שאנו מעניקים – בין תחומי המומחיות שלנו בניית קמפיינים חיוביים ברשתות החברתיות ובאינטרנט. אנו נדאג לספר על ההישגים שלך, על ההצלחות של החברה, על הפעילות החיובית ועל העשייה. כל זאת לצד העצמה של התכנים החיוביים ובנייה של מערכת שלמה של ידיעות, אתרים, מידע ותכנים שיעזרו לך להבליט את הישגך ואת שמך בכלל ערוצי התקשורת, כאשר הדגש שלנו הוא בזירה האינטרנטית ובגוגל. למידע נוסף על קמפיין מוניטין חיובי הקליקו כאן.

עזרה וייעוץ בהעלאת ערך חדש לויקיפדיה 

ויקיפדיה היא אחד מהכלים החזקים באינטרנט ואם מופיע ערך על שמך או על שם העסק שלך – סימן שיש לכך חשיבות רבה. כיום רבים לא יודעים איך להכניס ערכים חדשים לויקיפדיה בעברית, ויקיפדיה ברוסית או לויקיפדיה באנגלית. אנו מוכנים לייעץ לך באופן מקצועי כדי שאתה תוכל להופיע בויקיפדיה ולהעלות ערך על שמך. בנוסף אנו גם יודעים לסייע לך לערוך מחדש ערכים ולהציג את פעילותך באור חיובי. להרחבה בנושא העלאת ערך לויקיפדיה.

ניהול קריאטיבי של עמודי פייסבוק

אם פעם היה must להיכלל בדפי זהב. כיום כמעט בלתי אפשרי להתנהל בלי עמוד עסקי בפייסבוק ועמוד תדמית פרטי בפייסבוק. אנו מומחים בתחום ויודעים לייצר עבורך תדמית חיובית ופעילות עסקית. למאמר על חשיבות הפייסבוק לחץ כאן ליצירת קשר איתנו.

בניית קמפיינים חיוביים בגוגל

אם אתה מחפש פרטנר אמיתי ומקצועי – אנו נשמח לעזור לך במידה ונשתכנע שאתה באמת ראוי לעבודה האינטנסיבית והאיכותית שלנו. במסגרת סל השירותים שלנו או מעניקים שירותים של ניהול קמפיינים חיוביים לפוליטיקאים, יצירת תדמית חיובית לרופאים ובעלי מקצועות חופשיים, וטיפול בכל בעיות תדמית של מובילי דעה אשר חלקם הותקפו באופן מגמתי והכחישו את שמם. למידע נוסף על בניית קמפיינים חיוביים הקליקו פה.

 ניהול מוניטין בחו"ל

זקוקים לניהול מוניטין בישראל או בחו"ל. יש לנו אפשרויות לטיפול גלובאלי. פנו אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני או התקשרו אלינו למידע נוסף.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא"ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

ניהול מוניטין לפי תחומים

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי, מחיקת כתבות ופסקי דין

הגיע הזמן לנקות את תוצאות החיפוש השליליות מהאינטרנט!

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109 או לשלוח וואטסאפ 

לשיחת ייעוץ חינם עם רונן הלל מומחה לניהול מוניטין באינטרנט. השאירו פרטים או שילחו וואטסאפ.