איך להיעלם מאינדקס התוצאות של גוגל

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך להיעלם מאינדקס התוצאות של גוגל?

שלום, כאן רונן הלל מומחה ניהול מוניטין באינטרנט. בכתבה זו ברצוני לעדכן על האפשרויות השונות איך להיעלם מאינדקס התוצאות של Google, איך למחוק תוצאות מאתרים וכיצד להעלים דפים מהחיפושים ברשת.

תופעה ידועה, מוכרת וכואבת: רבים מייחלים להסיר מתוצאות החיפוש נתונים אישיים, תמונות, כתבות, סרטונים או מידע רגיש/מיושן.  ברוב המקרים לגיטימי לצפות להסרת קישור מתוצאות החיפוש. בפועל זה לגמרי שונה ועל גבול הבלתי אפשרי על פי המדיניות של גוגל.

רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל

במאמר זה אסביר על האפשרויות השונות להיעלם. אסביר כיצד ניתן להסיר מידע אישי מגוגל, כיצד להסיר תמונות מגוגל, כילד למחוק כתובות אתרים מגוגל ועוד.

אם עד היום חיפשת פתרון איך לבצע הסרת תוצאות חיפוש מגוגל ולא הצלחת? אם עד לאחרונה לא היית מודע לנזקים של תוצאות חיפוש שליליות ברשת ורק היום הבנת עד כמה זה מזיק ומפריע.

לא אוהבים את תוצאות החיפוש שהמנוע של גוגל מציג?

מוניטין נט, בניהולו של רונן הלל, מבטיחה להסיר כל קישור שלילי (כתבות, ביקורות, הערות, מידע רגיש, סרטונים, ותוצאות מגוגל) ומכל פלטפורמה אינטרנטית.

אם ברצונך לנקות את המוניטין השלילי ולתקן את המוניטין האישי או העסקי פנה עכשיו במהירות – צור קשר מיידי! הסר עכשיו.

בשנים האחרונות עזרנו לאלפים לבצע הסרה של כתובת אתר, רשמונה באינטרנט, הסרת תוצאת חיפוש מהרשת. דאגנו באמצעות שיטות מתקדמות להיעלמות מהרשת, כך שכל מי שיחפש מידע עלייך – משמעות הדבר שהוא לא ימצא.

פרסומים שליליים ברשת מהווים איום עלייך או על העסק שלך ועלולים להשקיע על הההכנסות. מצד שלי פרסום שלילי עלול להוות הזדמנות לשגשוג של היריבים שלך ומדובר בסיטואציה לא נעימה עד מסוכנת.

מוניטין נט, מציעה אסטרטגיות להתמודדות עם איומים אלה בדרך יצירתית של מחיקה, דחיקה ובנייה של מיתוג ברשת.

לא פעם פונים אלינו אנשים המעורבים במהלכים כלכליים, השקעות, שוק ההון וכו’ שנקלעו לסיטואציות שפגעו בתדמית שלהם. העבודה שלנו מבוצעת כדי למנוע פגיעה בשם ובמוניטין וכדי למזער נזקים מכל סוג.

המטרה הסופית שלנו היא לנהל את הסיכונים בדרך של בנייה של נכסים דיגיטליים לצד מחיקה או דחיקה של אתרים, תוצאות, דפים וכתבות. הפעילות שלנו מבוצעת מתוך גישה מבוקרת, מנוסה ויעילה. תוך הכרת חוקי האינטרנט ומדיניות האתרים והרשתות החברתיות.

מדוע חשוב לנהל מוניטין

חשוב לנהל מוניטין של עסק או מוניטין פרטי/ציבורי כדי להתמודד טוב יותר מפני סיכונים, כדי לבנות נכסים דיגיטליים וגם כדי להפחית או להימנע מהפסדים כספיים שעלולים להיגרם בשל הסיכונים ברשת.

פעילותינו במסגרת ניהול מוניטין עוסקת בהגנה על עסקים וארגונים מפני סיכונים של תוצאות שליליות באינטרנט. הפעילות שלנו חיובית עבור כל ארגון וגם במקרים של אנשים פרטיים מכיוון שהיא מציעה שיטה להתמודדות עם התכנים המסוכנים והשליליים ברשת.

ניהול מוניטין עשוי להפחית סיכונים כלכליים או הפסדים שעלולים להיגרם בשל תדמית רעה בגוגל.

ניהול מוניטין מסייע בבנייה נכונה של נכסים, תדמית ומיתוג עסקי או מיתוג אישי.

משרדינו מתמודד מידי יום מול חדשות שליליות, חדשות שגויות או מזויפות, הערות שעלולות לפגוע במוניטין ועוד.

ניהול מוניטין מקוון והסרת תוכן

מעוניין להסיר חדשות מיושנות מהאינטרנט? רוצה למחוק מידע שגוי, מגמתי, לא רלוונטי מהרשת?

מוניטין נט מתחייבת לעשות הכל כדי להסיר, להעלים או להדחיק כל תוצאה לא רצויה מכל אתר.

הסר עכשיו – צור קשר מייידי. 

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

רונן הלל - מומחה מוניטין בגוגל

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתבות חשובות

אתה לא אשם וגם לא צריך להתבייש

איך לנצח את תולעת המשפט

איך מנצחים את תולעת המשפט ומעלימים תוצאות שליליות מהחיפוש אתר תולעת המשפט הוא אתר שמפרסם פסקי דין, החלטות שיפוטיות, דיונים משפטיים ועוד. האתר מפרסם פסקי

בקשות למחיקת כתבה - הסרת מידע מגוגל - ניהול מוניטין - מוניטין נט רונן הלל

ניהול מוניטין בשילוב ChatGPT

ניהול מוניטין משולב עם ChatGPT ניהול מוניטין משולב עם chatgpt הוא כלי רב עוצמה לעסקים וגם לכל אדם מכל מקום בעולם. זהו כלי אפקטיבי שיכול

מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

כיצד החיפוש של גוגל עובד?

בואו ללמוד כיצד החיפוש של גוגל עובד? כיצד החיפוש של גוגל עובד? מנוע החיפוש של גוגל הוא הגדול, המורכב והמתקדם ביותר בעולם. מקור המידע הגלובאלי

תורמים לקהילה

ניהול מוניטין למסעדות

ניהול מוניטין למסעדות פוסט זה עוסק בשירות של ניהול מוניטין למסעדות ולעוסקים בתחום המזון והאירוח. לא פשוט לנהל מסעדה בישראל, במיוחד אם התדמית שלך נפגעה

מחיקת היסטוריה מגוגל.

איך מוחקים היסטוריית חיפושים בגוגל

מחיקת היסטוריה בגוגל רבים מחפשים דרך למחיקת היסטוריה בגוגל. הסיבות לכך יכולות להיות שאתם לא רוצים שאחרים יראו לאן גלשתם. סיבה טובה נוספת יכולה להיות

בקשות למחיקת כתבה - הסרת מידע מגוגל - ניהול מוניטין - מוניטין נט רונן הלל

בקשות הסרה של כתבה

בקשות הסרה של כתבה – איך זה יכול להצליח? גוגל מסרב לקבל את הבקשות שלכם להסרה של כתבה? כל מה שניסיתם לא הצליח? מוזמנים לפנות

איך מחוק סרטון מיוטיוב, מחיקת סרטון פוגעני יוטיוב

איך למחוק סרטון פוגעני מיוטיוב

איך למחוק סרטון פוגעני מיוטיוב? משרד רונן הלל ניהול מוניטין מומחה בהסרת איזכורים שלילים מהרשת, דחיקת מידע והעלמת תכנים מזיקים. לאחרונה רבים פונים ומבקשים לברר

כתבות חשובות

לניקוי מוניטין שלילי

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון מושלם לבעיה.

ניתן גם להתקשר ל-0522508109